Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Plener malarski w breńskim parku dla podopiecznych ŚDS w Oleśnicy

Plener malarski w breńskim parku dla podopiecznych ŚDS w Oleśnicy

Plener malarski w breńskim parku dla podopiecznych ŚDS w Oleśnicy

W dniu dzisiejszym tj. 25 października br. w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu odbył się plener malarski dla podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Oleśnicy.

Uczestnicy pleneru wcielili się w rolę prawdziwych artystów malujących pejzaże przy użyciu akcesoriów malarskich takich jak: sztalugi i farby olejne. Głównym motywem prac były drzewa w parku breńskim, a wspólne malowanie dało wszystkim dużo radości.

Na zakończenie spotkania wszyscy goście zabrali z sobą ulotki Centrum Polonii – Ośrodka Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu i kolorowe baloniki.

Prace wykonane podczas pleneru malarskiego tworzą wystawę, którą można oglądać codziennie w Dworze Konopków.

mags

W dniu dzisiejszym tj. 25 października br. w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu odbył się plener malarski dla podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Oleśnicy. Uczestnicy pleneru wcielili się w rolę prawdziwych artystów malujących pejzaże przy użyciu akcesoriów malarskich takich jak: sztalugi i farby olejne. Głównym motywem prac były drzewa w parku breńskim, a wspólne malowanie dało wszystkim dużo radości. Na zakończenie spotkania wszyscy goście zabrali z sobą ulotki Centrum Polonii – Ośrodka Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu i kolorowe baloniki. Prace wykonane podczas pleneru malarskiego tworzą wystawę, którą można oglądać codziennie w Dworze Konopków. mags