Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Plener malarski w breńskim parku

Plener malarski w breńskim parku

Plener malarski w breńskim parku

15 lipca w Centrum Polonii - Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu rozpoczął się plener malarski. Bierze w nim udział 24 artystów z różnych części Polski, a także przedstawicielka z Ukrainy. W sielskiej atmosferze i zaciszu breńskiego parku możemy już zaobserwować początki tworzących się pejzaży. Pogoda i otaczająca natura sprzyja natchnieniu artystów.

Plener, która potrwa do 19 lipca, odbywa się w zespole dworsko-parkowym w Brniu oraz w różnych miejscach Dąbrowy Tarnowskiej. Inspiracją do tworzenia prac malarskich jest piękny krajobraz i naturalna przyroda.

Organizatorami tego artystycznego przedsięwzięcia są: Centrum Polonii, Dąbrowski Dom Kultury oraz Stowarzyszenie Twórców Kultury Powiśla Dąbrowskiego.

www.centrumpolonii.pl/mags

15 lipca w Centrum Polonii - Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu rozpoczął się plener malarski. Bierze w nim udział 24 artystów z różnych części Polski, a także przedstawicielka z Ukrainy. W sielskiej atmosferze i zaciszu breńskiego parku możemy już zaobserwować początki tworzących się pejzaży. Pogoda i otaczająca natura sprzyja natchnieniu artystów. Plener, która potrwa do 19 lipca, odbywa się w zespole dworsko-parkowym w Brniu oraz w różnych miejscach Dąbrowy Tarnowskiej. Inspiracją do tworzenia prac malarskich jest piękny krajobraz i naturalna przyroda. Organizatorami tego artystycznego przedsięwzięcia są: Centrum Polonii, Dąbrowski Dom Kultury oraz Stowarzyszenie Twórców Kultury Powiśla Dąbrowskiego. www.centrumpolonii.pl/mags