Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Pożegnanie lata w Lubaszu z możliwością zaszczepienia się przeciw COVID-19

Pożegnanie lata w Lubaszu z możliwością zaszczepienia się przeciw COVID-19

Pożegnanie lata w Lubaszu z możliwością zaszczepienia się przeciw COVID-19

Koło Gospodyń Wiejskich w Lubaszu zaprasza na festyn rodzinny "Pożegnanie lata" organizowany pod hasłem "Szczepimy się" w ramach Rządowego Programu "#SzczepimySię z KGW”, który odbędzie się 18 września 2021 roku w godzinach 14.00 - 19.00 w Wiejskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego.


Podczas festynu będzie można zaszczepić się jednodawkową szczepionką przeciw COVID-19 Johnson & Johnson lub dwudawkową szczepionką firmy Pfizer, która podawana będzie w utworzonym na miejscu Punkcie Szczepień Powszechnych.

W programie festynu zaplanowano animacje i dmuchańce dla dzieci, strefę gastronomiczną. W wydarzeniu weźmie udział Jednostka Strzelecka JS 2083 z Dąbrowy Tarnowskiej wraz z Orlętami Lubasz. Będzie również możliwość spisania się w Narodowym Spisie Powszechnym - wymagany dowód osobisty.

Koło Gospodyń Wiejskich w Lubaszu zaprasza na festyn rodzinny "Pożegnanie lata" organizowany pod hasłem "Szczepimy się" w ramach Rządowego Programu "#SzczepimySię z KGW”, który odbędzie się 18 września 2021 roku w godzinach 14.00 - 19.00 w Wiejskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego. Podczas festynu będzie można zaszczepić się jednodawkową szczepionką przeciw COVID-19 Johnson & Johnson lub dwudawkową szczepionką firmy Pfizer, która podawana będzie w utworzonym na miejscu Punkcie Szczepień Powszechnych. W programie festynu zaplanowano animacje i dmuchańce dla dzieci, strefę gastronomiczną. W wydarzeniu weźmie udział Jednostka Strzelecka JS 2083 z Dąbrowy Tarnowskiej wraz z Orlętami Lubasz. Będzie również możliwość spisania się w Narodowym Spisie Powszechnym - wymagany dowód osobisty.