Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Pożegnanie wakacji z DDK

Pożegnanie wakacji z DDK

Pożegnanie wakacji z DDK

W niedzielę Dąbrowski Dom Kultury zaprasza dzieci i młodzież na "Pożegnanie wakacji". Od godz. 16.00 na boisku przy Gimnazjum nr 1 przygotowano dla nich zabawy i konkursy z nagrodami. Wystąpią artyści z krakowskiego impresariatu TEART. Wstęp jest wolny. Impreza jest współfinansowana ze środków dąbrowskich rad osiedlowych.

W razie deszczu będzie przeniesiona do budynku DDK.

Od września DDK ma nową propozycję dla młodzieży przychodzącej w czasie wakacji na zajęcia do świetlicy na os. Westerplatte. Rozpoczną się tu warsztaty kabaretowe, poprowadzi je dyrektor Paweł Chojnowski, który wraz z zespołem teatralnym działającym w Domu Kultury przygotował dwa spektakle teatralne "Hamlecie, uśmiechnij się" i "Trupa Trędowatej". (baja)

Źródło: Dziennik Polski

W niedzielę Dąbrowski Dom Kultury zaprasza dzieci i młodzież na "Pożegnanie wakacji". Od godz. 16.00 na boisku przy Gimnazjum nr 1 przygotowano dla nich zabawy i konkursy z nagrodami. Wystąpią artyści z krakowskiego impresariatu TEART. Wstęp jest wolny. Impreza jest współfinansowana ze środków dąbrowskich rad osiedlowych. W razie deszczu będzie przeniesiona do budynku DDK. Od września DDK ma nową propozycję dla młodzieży przychodzącej w czasie wakacji na zajęcia do świetlicy na os. Westerplatte. Rozpoczną się tu warsztaty kabaretowe, poprowadzi je dyrektor Paweł Chojnowski, który wraz z zespołem teatralnym działającym w Domu Kultury przygotował dwa spektakle teatralne "Hamlecie, uśmiechnij się" i "Trupa Trędowatej". (baja) Źródło: Dziennik Polski