Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Pobiegnij dla Bartka w Walentynkowym Biegu Charytatywnym

Pobiegnij dla Bartka w Walentynkowym Biegu Charytatywnym

Pobiegnij dla Bartka w Walentynkowym Biegu Charytatywnym

Stowarzyszenie Run Team Dąbrowa Tarnowska zaprasza do wzięcia udziału w Walentynkowym Charytatywnym Biegu dla Bartka Burzec, który odbędzie się w niedzielę 24 lutego o godz. 14:00 na stadionie "Dąbrovii". Bieg dla dzieci odbędzie się o godz. 13:30.

Program szczegółowy:

  • 12:00 otwarcie biura zawodów, rejestracja uczestników, weryfikacja zgłoszeń i wdanie numerów startowych
  • 13:30 jako pierwsi na stadionie "Dąbrovii" wystartują najmłodsi na dystansie 400 m.
  • 14:00 start biegu głównego na dystansie 5 km.

Zapisy: https://dostartu.pl/walentynkowy-bieg-charytatywny-dla-bartka-burzec-v3038.pl.html

OPŁATA STARTOWA

Z racji tego, że bieg jest charytatywny, prośba, aby w ramach możliwości wpłacać dowolne datki.

Symboliczna opłata startowa wynosi minimum 25 zł.

Opłaty startowe można będzie jedynie wpłacać w dniu Charytatywnego Biegu w Biurze Zawodów.

WSZYSTKIE PIENIĄDZE POZYSKANE W FORMIE OPŁAT STARTOWYCH OD UCZESTNIKÓW ZOSTANĄ PRZEKAZANE, JAKO DAROWIZNA NA DALSZE LECZENIE BARTKA.

Organizatorzy zapewniają poczęstunek po zakończonym biegu oraz pamiątkowy medal. Każdy biega na własną odpowiedzialność. Run Team Dąbrowa Tarnowska serdecznie zaprasza i gwarantuje dobrą zabawę. Koniecznie zaproście znajomych i niezdecydowanych, nie ma się czego obawiać.

Bieg ma charakter koleżeński, którego celem jest:

  • Ukazanie potrzeby podejmowania wspólnych działań dążących do zebrania funduszy na cele charytatywne.
  • Integracja społeczności lokalnej.
  • Promowanie aktywnego rodzinnego sposobu wypoczynku.
  • Popularyzowanie aktywności wśród dzieci i młodzieży oraz osób starszych.

Partnerem tego charytatywnego wydarzenia sportowego na rzecz naszego mieszkańca jest Powiat Dąbrowski.

Stowarzyszenie Run Team Dąbrowa Tarnowska/mags

Stowarzyszenie Run Team Dąbrowa Tarnowska zaprasza do wzięcia udziału w Walentynkowym Charytatywnym Biegu dla Bartka Burzec, który odbędzie się w niedzielę 24 lutego o godz. 14:00 na stadionie "Dąbrovii". Bieg dla dzieci odbędzie się o godz. 13:30. Program szczegółowy: 12:00 otwarcie biura zawodów, rejestracja uczestników, weryfikacja zgłoszeń i wdanie numerów startowych 13:30 jako pierwsi na stadionie "Dąbrovii" wystartują najmłodsi na dystansie 400 m. 14:00 start biegu głównego na dystansie 5 km. Zapisy: https://dostartu.pl/walentynkowy-bieg-charytatywny-dla-bartka-burzec-v3038.pl.html OPŁATA STARTOWA Z racji tego, że bieg jest charytatywny, prośba, aby w ramach możliwości wpłacać dowolne datki. Symboliczna opłata startowa wynosi minimum 25 zł. Opłaty startowe można będzie jedynie wpłacać w dniu Charytatywnego Biegu w Biurze Zawodów. WSZYSTKIE PIENIĄDZE POZYSKANE W FORMIE OPŁAT STARTOWYCH OD UCZESTNIKÓW ZOSTANĄ PRZEKAZANE, JAKO DAROWIZNA NA DALSZE LECZENIE BARTKA. Organizatorzy zapewniają poczęstunek po zakończonym biegu oraz pamiątkowy medal. Każdy biega na własną odpowiedzialność. Run Team Dąbrowa Tarnowska serdecznie zaprasza i gwarantuje dobrą zabawę. Koniecznie zaproście znajomych i niezdecydowanych, nie ma się czego obawiać. Bieg ma charakter koleżeński, którego celem jest: Ukazanie potrzeby podejmowania wspólnych działań dążących do zebrania funduszy na cele charytatywne. Integracja społeczności lokalnej. Promowanie aktywnego rodzinnego sposobu wypoczynku. Popularyzowanie aktywności wśród dzieci i młodzieży oraz osób starszych. Partnerem tego charytatywnego wydarzenia sportowego na rzecz naszego mieszkańca jest Powiat Dąbrowski. Stowarzyszenie Run Team Dąbrowa Tarnowska/mags