Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Podatki wyższe

Podatki wyższe

Podatki wyższe

Radni Dąbrowy Tarnowskiej uchwalili wczoraj wysokość stawek podatkowych, które obowiązywać będą mieszkańców gminy w przyszłym roku. Podatnicy zapłacą nieco więcej niż do tej pory. Podatek od nieruchomości generalnie wzrośnie o 1 grosz za metr kwadratowy. Natomiast osoby prowadzące działalność gospodarczą zapłacą od metra o 50 groszy więcej niż w zeszłym roku.

Podobnie przedsiębiorcy zajmujący się produkcją oraz rzemieślnicy wykonujący nietypowe już i rzadkie usługi, jak krawiectwo, zegarmistrzostwo, szewstwo, naprawa sprzętu agd i rtv.
Podatek od gruntów pod działalność wzrośnie z 50 do 52 groszy. Radni obniżyli natomiast podatek rolny, którego podstawę stanowi cena jednego kwintala żyta. Została ona zmniejszona z 37,67 do 35 złotych. (baja)

Źródło: inTARnet.pl

Radni Dąbrowy Tarnowskiej uchwalili wczoraj wysokość stawek podatkowych, które obowiązywać będą mieszkańców gminy w przyszłym roku. Podatnicy zapłacą nieco więcej niż do tej pory. Podatek od nieruchomości generalnie wzrośnie o 1 grosz za metr kwadratowy. Natomiast osoby prowadzące działalność gospodarczą zapłacą od metra o 50 groszy więcej niż w zeszłym roku. Podobnie przedsiębiorcy zajmujący się produkcją oraz rzemieślnicy wykonujący nietypowe już i rzadkie usługi, jak krawiectwo, zegarmistrzostwo, szewstwo, naprawa sprzętu agd i rtv.Podatek od gruntów pod działalność wzrośnie z 50 do 52 groszy. Radni obniżyli natomiast podatek rolny, którego podstawę stanowi cena jednego kwintala żyta. Została ona zmniejszona z 37,67 do 35 złotych. (baja) Źródło: inTARnet.pl