Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Podopieczni JWR na meczu Wisła Kraków-Legia Warszawa

Podopieczni JWR na meczu Wisła Kraków-Legia Warszawa

Podopieczni JWR na meczu Wisła Kraków-Legia Warszawa

Spełniły się marzenia wychowanków dąbrowskiego Domu Dziecka o wyjeździe na mecz ekstraklasy, by kibicować „Białej Gwieździe”. W ubiegłą niedzielę 31 marca 2019 roku wierni kibice Wisły Kraków z Jednostki Wspierającej Rodzinę w Dąbrowie Tarnowskiej, mogli zobaczyć na żywo, jak ich ulubiona drużyna rozbija Legię Warszawa w ligowym klasyku.

Wychowankowie placówki wraz z wychowawcami i opiekunami znaleźli się wśród 33 tysięcy fanów Wisły Kraków. Było to dla nich niezwykłe przeżycie, które sprawiło im ogromną radość.

Dzieciom i młodzieży na meczu towarzyszyli między innymi: Poseł na Sejm RP Wiesław Krajewski i Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek.

Podopieczni jednostki przejawiają zainteresowanie sportem, zwłaszcza piłką nożną. Wielu z nich uczęszcza na treningi „Dąbrovii”, dlatego wyjazd na niedzielny mecz wzbudził u nich duże emocje.

Po meczu wychowankowie udali się na poczęstunek.

W imieniu uczestników na ręce posła i starosty wychowawca dąbrowskiego Domu Dziecka Łukasz Witek złożył serdeczne podziękowania i wyrazy wdzięczności za zaangażowanie i wsparcie podczas organizacji tego wyjazdu.  

Wyjazd był możliwy dzięki współpracy z Towarzystwem Sportowym Wisły Kraków.

mags

Spełniły się marzenia wychowanków dąbrowskiego Domu Dziecka o wyjeździe na mecz ekstraklasy, by kibicować „Białej Gwieździe”. W ubiegłą niedzielę 31 marca 2019 roku wierni kibice Wisły Kraków z Jednostki Wspierającej Rodzinę w Dąbrowie Tarnowskiej, mogli zobaczyć na żywo, jak ich ulubiona drużyna rozbija Legię Warszawa w ligowym klasyku. Wychowankowie placówki wraz z wychowawcami i opiekunami znaleźli się wśród 33 tysięcy fanów Wisły Kraków. Było to dla nich niezwykłe przeżycie, które sprawiło im ogromną radość. Dzieciom i młodzieży na meczu towarzyszyli między innymi: Poseł na Sejm RP Wiesław Krajewski i Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek. Podopieczni jednostki przejawiają zainteresowanie sportem, zwłaszcza piłką nożną. Wielu z nich uczęszcza na treningi „Dąbrovii”, dlatego wyjazd na niedzielny mecz wzbudził u nich duże emocje. Po meczu wychowankowie udali się na poczęstunek. W imieniu uczestników na ręce posła i starosty wychowawca dąbrowskiego Domu Dziecka Łukasz Witek złożył serdeczne podziękowania i wyrazy wdzięczności za zaangażowanie i wsparcie podczas organizacji tego wyjazdu.   Wyjazd był możliwy dzięki współpracy z Towarzystwem Sportowym Wisły Kraków. mags