Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. „Podpora” zaprasza do udziału w projekcie

„Podpora” zaprasza do udziału w projekcie

„Podpora” zaprasza do udziału w projekcie

Fundacja Rozwoju Środowisk Lokalnych PODPORA zaprasza do udziału w projekcie FORUM KOBIET AKTYWNYCH POWIATU DĄBROWSKIEGO. Projekt adresowany jest do seniorek i zakłada sfinansowanie 8 autorskich pomysłów, które seniorki opracują z pomocą konsultantów.

Średnia wartość dofinansowania przypadająca na jeden projekt wynosi 2500 zł. Projektodawcy nie muszą wykazywać wkładu własnego.

Projekt adresowany jest do mieszkanek powiatu dąbrowskiego, które mają co najmniej 50 lat i zaproponują ciekawą inicjatywę na rzecz własnego środowiska lokalnego we współpracy z organizacjami pozarządowymi i młodzieżą.

Nadesłane autorskie projekty seniorek będą zgłoszone do konkursu inicjatyw organizowanego na dalszym etapie realizacji projektu. Najlepsze pomysły zostaną sfinansowane.
Fundacja PODPORA gwarantuje:

  • krótki cykl szkoleń przygotowujących do opracowania i realizacji autorskiego pomysłu,
  • wsparcie doradcze w opracowaniu pomysłu,
  • wsparcie w pozyskaniu lokalnych organizacji i młodzieży,
  • wsparcie doradcze w przygotowaniu się do konkursu inicjatyw lokalnych,
  • pomoc w realizacji inicjatywy,
  • sfinansowanie najlepszych pomysłów wyłonionych w konkursie.

Szczegółowe informacje na temat konkursu inicjatyw można uzyskać w biurze projektu:
Fundacja Rozwoju Środowisk Lokalnych PODPORA
ul. Długa 22 Smyków
33-206 Luszowice

Projekt dofinansowany jest ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich – FIO 2015.

Fundacja Rozwoju Środowisk Lokalnych PODPORA zaprasza do udziału w projekcie FORUM KOBIET AKTYWNYCH POWIATU DĄBROWSKIEGO. Projekt adresowany jest do seniorek i zakłada sfinansowanie 8 autorskich pomysłów, które seniorki opracują z pomocą konsultantów. Średnia wartość dofinansowania przypadająca na jeden projekt wynosi 2500 zł. Projektodawcy nie muszą wykazywać wkładu własnego. Projekt adresowany jest do mieszkanek powiatu dąbrowskiego, które mają co najmniej 50 lat i zaproponują ciekawą inicjatywę na rzecz własnego środowiska lokalnego we współpracy z organizacjami pozarządowymi i młodzieżą. Nadesłane autorskie projekty seniorek będą zgłoszone do konkursu inicjatyw organizowanego na dalszym etapie realizacji projektu. Najlepsze pomysły zostaną sfinansowane.Fundacja PODPORA gwarantuje: krótki cykl szkoleń przygotowujących do opracowania i realizacji autorskiego pomysłu, wsparcie doradcze w opracowaniu pomysłu, wsparcie w pozyskaniu lokalnych organizacji i młodzieży, wsparcie doradcze w przygotowaniu się do konkursu inicjatyw lokalnych, pomoc w realizacji inicjatywy, sfinansowanie najlepszych pomysłów wyłonionych w konkursie. Szczegółowe informacje na temat konkursu inicjatyw można uzyskać w biurze projektu:Fundacja Rozwoju Środowisk Lokalnych PODPORAul. Długa 22 Smyków33-206 Luszowice Projekt dofinansowany jest ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich – FIO 2015.