Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Podsumowanie akcji czytelniczej „Podaj łapkę” w MBP w Dąbrowie Tarnowskiej

Podsumowanie akcji czytelniczej „Podaj łapkę” w MBP w Dąbrowie Tarnowskiej

Podsumowanie akcji czytelniczej „Podaj łapkę” w MBP w Dąbrowie Tarnowskiej

Oddział dla Dzieci w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej przez październik i listopad br. realizował autorską, jesienną akcję czytelniczą „Podaj łapkę”. Oferta zajęć z edukacji pro-zwierzęcej skierowana była do zorganizowanych grup dzieci w wieku przedszkolnym i klas I szkół podstawowych z terenu Dąbrowy Tarnowskiej i okolic.

W trakcie kilkunastu spotkań czytano dzieciom o zwierzętach bytujących w leśnych zakamarkach, na łąkach i pastwiskach, również o towarzyszących nam w domowych zaciszach, jak i "zamieszkujących" w bajkach i wierszach. Szczególną uwagę skierowano w stronę zwierząt chronionych w naszym kraju. A podczas różnorakich aktywności, od plastycznych po ruchowe, dzieci mogły poznać zwyczaje zwierząt, ich potrzeby oraz radości i smutki.

źródło: MBP w Dąbrowie Tarnowskiej

Oddział dla Dzieci w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej przez październik i listopad br. realizował autorską, jesienną akcję czytelniczą „Podaj łapkę”. Oferta zajęć z edukacji pro-zwierzęcej skierowana była do zorganizowanych grup dzieci w wieku przedszkolnym i klas I szkół podstawowych z terenu Dąbrowy Tarnowskiej i okolic. W trakcie kilkunastu spotkań czytano dzieciom o zwierzętach bytujących w leśnych zakamarkach, na łąkach i pastwiskach, również o towarzyszących nam w domowych zaciszach, jak i "zamieszkujących" w bajkach i wierszach. Szczególną uwagę skierowano w stronę zwierząt chronionych w naszym kraju. A podczas różnorakich aktywności, od plastycznych po ruchowe, dzieci mogły poznać zwyczaje zwierząt, ich potrzeby oraz radości i smutki. źródło: MBP w Dąbrowie Tarnowskiej
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG