Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Podsumowanie konferencji „Wyrównywanie Różnic Między Regionami III” na rok 2020

Podsumowanie konferencji „Wyrównywanie Różnic Między Regionami III” na rok 2020

Podsumowanie konferencji „Wyrównywanie Różnic Między Regionami III” na rok 2020

We wtorek, 14 stycznia 2020 roku w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się spotkanie szkoleniowo – konsultacyjne dla adresatów Programu „Wyrównywanie Różnic Między Regionami III”.

Spotkanie poprowadziła Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej Agnieszka Anioł – Głuszek wraz z Marzeną Gubernat – Konsultantem w PCPR w Dąbrowie Tarnowskiej, które przedstawiły licznie zebranym uczestnikom szczegóły realizacji Programu w roku 2020, omawiając wprowadzone w Programie zmiany i obszary problematyczne, udzieliły odpowiedzi na pojawiające się wątpliwości.

Zainteresowanych złożeniem wniosków dotyczących obszarów B, C, D, F i G programu informuję się o końcowym terminie ich składania do 3 lutego 2020 roku, natomiast dotyczących obszarów A i E programu do 30 listopada 2020 roku. Szczegółowy opis poszczególnych obszarów dostępny jest w plikach do pobrania.

Więcej informacji (procedury realizacji programu, kierunki działań, zasady) można uzyskać na stronie Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych - http://www.pfron.org.pl oraz pod numerami telefonów 12/312-14-18 (PFRON w Krakowie) i 14/642-44-15 (PCPR w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Szpitalna 1, Marzena Gubernat).

 

PCPR w Dąbrowie Tarnowskiej/gd

We wtorek, 14 stycznia 2020 roku w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się spotkanie szkoleniowo – konsultacyjne dla adresatów Programu „Wyrównywanie Różnic Między Regionami III”. Spotkanie poprowadziła Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej Agnieszka Anioł – Głuszek wraz z Marzeną Gubernat – Konsultantem w PCPR w Dąbrowie Tarnowskiej, które przedstawiły licznie zebranym uczestnikom szczegóły realizacji Programu w roku 2020, omawiając wprowadzone w Programie zmiany i obszary problematyczne, udzieliły odpowiedzi na pojawiające się wątpliwości. Zainteresowanych złożeniem wniosków dotyczących obszarów B, C, D, F i G programu informuję się o końcowym terminie ich składania do 3 lutego 2020 roku, natomiast dotyczących obszarów A i E programu do 30 listopada 2020 roku. Szczegółowy opis poszczególnych obszarów dostępny jest w plikach do pobrania. Więcej informacji (procedury realizacji programu, kierunki działań, zasady) można uzyskać na stronie Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych - http://www.pfron.org.pl oraz pod numerami telefonów 12/312-14-18 (PFRON w Krakowie) i 14/642-44-15 (PCPR w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Szpitalna 1, Marzena Gubernat). Pliki do pobrania Pobierz plik 1. Obszary, które będą realizowane w 2020 roku.pdf Pobierz plik 2. Ulotka informacyjna dla GMIN.pdf Pobierz plik 3. Ulotka informacyjna dla NGO.pdf Pobierz plik 4. Ulotka informacyjna dla WTZ-ów.pdf Pobierz plik 5. Ulotka informacyjna obszar A 2020.pdf Pobierz plik 6. Wniosek.docx   PCPR w Dąbrowie Tarnowskiej/gd