Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Podsumowanie majowego weekendu na drogach Powiśla

Podsumowanie majowego weekendu na drogach Powiśla

Podsumowanie majowego weekendu na drogach Powiśla

Podczas tegorocznego majowego weekendu w okresie od 29 kwietnia do 3 maja na drogach powiatu dąbrowskiego doszło do dwóch wypadków. Jeden wypadek był niestety śmiertelny z udziałem motocyklisty, do którego doszło 1 maja w miejscowości Zalipie. W drugim natomiast jedna osoba została ranna. Ponadto podczas majowego weekendu dąbrowska Policja zanotowała 7 kolizji oraz ujawniła czterech nietrzeźwych użytkowników dróg.

Wobec powyższego Policja ponownie apeluje do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę, rozsądek oraz zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie prędkości do panujących warunków drogowych.

Ponadto Policja przypomina wszystkim uczestnikom dróg, aby w przypadku zauważenia pojazdów, które ich zdaniem stwarzają zagrożenie na drodze lub podejrzenia kierowców pojazdów mogących prowadzić je w stanie nietrzeźwości, niezwłocznie informowali o tym Policję na telefon alarmowy 997 lub 112.

Kierowco! Wiele zależy od Ciebie, abyś bezpiecznie dojechał do celu! Zadbaj o swoje zdrowie i życie oraz innych uczestników ruchu!

KPP w DT/KL

Podczas tegorocznego majowego weekendu w okresie od 29 kwietnia do 3 maja na drogach powiatu dąbrowskiego doszło do dwóch wypadków. Jeden wypadek był niestety śmiertelny z udziałem motocyklisty, do którego doszło 1 maja w miejscowości Zalipie. W drugim natomiast jedna osoba została ranna. Ponadto podczas majowego weekendu dąbrowska Policja zanotowała 7 kolizji oraz ujawniła czterech nietrzeźwych użytkowników dróg. Wobec powyższego Policja ponownie apeluje do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę, rozsądek oraz zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie prędkości do panujących warunków drogowych. Ponadto Policja przypomina wszystkim uczestnikom dróg, aby w przypadku zauważenia pojazdów, które ich zdaniem stwarzają zagrożenie na drodze lub podejrzenia kierowców pojazdów mogących prowadzić je w stanie nietrzeźwości, niezwłocznie informowali o tym Policję na telefon alarmowy 997 lub 112. Kierowco! Wiele zależy od Ciebie, abyś bezpiecznie dojechał do celu! Zadbaj o swoje zdrowie i życie oraz innych uczestników ruchu! KPP w DT/KL