Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Podsumowanie pracy dąbrowskiej policji za 2013 rok

Podsumowanie pracy dąbrowskiej policji za 2013 rok

Podsumowanie pracy dąbrowskiej policji za 2013 rok

Z udziałem m.in. Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie mł. insp.Pawła Dzierżaka, Starosty Dąbrowskiego - Tadeusza Kwiatkowskiego, Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej - Stanisława Początka oraz Zastępcy Prokuratora Rejonowego w Dąbrowie Tarnowskiej Waldemara Malca w dniu 20 lutego 2014 br. w sali obrad mieszczącej się w budynku Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się narada roczna podsumowująca działalność policjantów powiatu dąbrowskiego za 2013 rok. W naradzie ponadto uczestniczyli przedstawiciele kadry kierowniczej dąbrowskiej Policji i pracowników Komendy.

W trakcie spotkania Komendant Powiatowy Policji w Dąbrowie Tarnowskiej mł. insp. Andrzej Kupiec przedstawił sprawozdanie z pracy dąbrowskiej Policji za 2013 rok oraz syntetycznie pracę poszczególnych komórek organizacyjnych Komendy.

Po zakończeniu prezentacji głos zabrali zaproszeni goście. Nie brakowało pochwał oraz życzeń dalszej, owocnej współpracy i bezpiecznej służby dla wszystkich policjantów oraz policjantek, a także dla pracowników Komendy.

Z udziałem m.in. Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie mł. insp.Pawła Dzierżaka, Starosty Dąbrowskiego - Tadeusza Kwiatkowskiego, Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej - Stanisława Początka oraz Zastępcy Prokuratora Rejonowego w Dąbrowie Tarnowskiej Waldemara Malca w dniu 20 lutego 2014 br. w sali obrad mieszczącej się w budynku Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się narada roczna podsumowująca działalność policjantów powiatu dąbrowskiego za 2013 rok. W naradzie ponadto uczestniczyli przedstawiciele kadry kierowniczej dąbrowskiej Policji i pracowników Komendy. W trakcie spotkania Komendant Powiatowy Policji w Dąbrowie Tarnowskiej mł. insp. Andrzej Kupiec przedstawił sprawozdanie z pracy dąbrowskiej Policji za 2013 rok oraz syntetycznie pracę poszczególnych komórek organizacyjnych Komendy. Po zakończeniu prezentacji głos zabrali zaproszeni goście. Nie brakowało pochwał oraz życzeń dalszej, owocnej współpracy i bezpiecznej służby dla wszystkich policjantów oraz policjantek, a także dla pracowników Komendy.