Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Podsumowanie rajdu na Westerplatte w Gręboszowie

Podsumowanie rajdu na Westerplatte w Gręboszowie

Podsumowanie rajdu na Westerplatte w Gręboszowie

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu na podsumowanie Rajdu im. mjr. Henryka Sucharskiego z Gręboszowa na Westerplatte, które odbędzie się w niedzielę 22 września 2019 roku o godzinie 18:00 w Szkole Podstawowej w Gręboszowie (hol na parterze).

W spotkaniu wezmą udział uczestnicy Rajdu, którzy zaprezentują zdjęcia i filmy, które zostały przez nich zrobione podczas wyprawy. Będzie możliwość posłuchania jak wyglądała wyprawa i jakie są plany na przyszłość organizatorów.

Na końcu podsumowania, będzie możliwość obejrzenia eksponatów takich jak łuski kul, pamiątki z II wojny światowej, zdjęcia itp. w Izbie Pamięci, która znajduje się w Szkole w Gręboszowie.

Trasy Rowerowe Powiśle Dąbrowskie/gd

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu na podsumowanie Rajdu im. mjr. Henryka Sucharskiego z Gręboszowa na Westerplatte, które odbędzie się w niedzielę 22 września 2019 roku o godzinie 18:00 w Szkole Podstawowej w Gręboszowie (hol na parterze). W spotkaniu wezmą udział uczestnicy Rajdu, którzy zaprezentują zdjęcia i filmy, które zostały przez nich zrobione podczas wyprawy. Będzie możliwość posłuchania jak wyglądała wyprawa i jakie są plany na przyszłość organizatorów. Na końcu podsumowania, będzie możliwość obejrzenia eksponatów takich jak łuski kul, pamiątki z II wojny światowej, zdjęcia itp. w Izbie Pamięci, która znajduje się w Szkole w Gręboszowie. Trasy Rowerowe Powiśle Dąbrowskie/gd