Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Podziękowania dla Holendrów

Podziękowania dla Holendrów

Podziękowania dla Holendrów

Czteroosobowa delegacja zaprzyjaźnionych Holendrów po raz kolejny gości w naszym powiecie. Młodzi przedsiębiorcy przyjechali do Polski w interesach, ale jak zawsze odwiedzili Dąbrowę Tarnowską. Wizyta ta była okazją do spotkania ze Starostą Dąbrowskim Wiesławem Krajewskim, który przekazał Holendrom podziękowania za ofiarowany sprzęt medyczny dla szpitala w Dąbrowie Tarnowskiej oraz sprzęt sportowy dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej. Podczas spotkania młodzi przedsiębiorcy przedstawili Staroście swoją koncepcję inwestowania w Polsce a w przyszłości być może w Powiecie Dąbrowskim do czego gorąco zachęcał Starosta. Omówiono także możliwość nawiązania wzajemnych kontaktów polsko – holenderskich we wszystkich możliwych obszarach działania. Po spotkaniu w starostwie Grupa Holenderska odwiedziła dąbrowski szpital.

Współpraca z Holendrami została zainicjowana jeszcze w latach 90-tych przez księdza Prałata Józefa Porembę i obecnego Posła Na Sejm RP Roberta Panterę. Młodzież ta brała czynny udział przy budowie Hospicjum Św. Brata Alberta w Dąbrowie Tarnowskiej i właśnie to przyczyniło się do ofiarowania pomocy Powiatowi Dąbrowskiemu, a w szczególności hospicjum i szpitalowi.

Grupa holenderskich przedsiębiorców przyjedzie do Dąbrowy Tarnowskiej w przyszłym roku i podczas tej wizyty będą omawiane dalsze etapy wzajemnej współpracy.

Czteroosobowa delegacja zaprzyjaźnionych Holendrów po raz kolejny gości w naszym powiecie. Młodzi przedsiębiorcy przyjechali do Polski w interesach, ale jak zawsze odwiedzili Dąbrowę Tarnowską. Wizyta ta była okazją do spotkania ze Starostą Dąbrowskim Wiesławem Krajewskim, który przekazał Holendrom podziękowania za ofiarowany sprzęt medyczny dla szpitala w Dąbrowie Tarnowskiej oraz sprzęt sportowy dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej. Podczas spotkania młodzi przedsiębiorcy przedstawili Staroście swoją koncepcję inwestowania w Polsce a w przyszłości być może w Powiecie Dąbrowskim do czego gorąco zachęcał Starosta. Omówiono także możliwość nawiązania wzajemnych kontaktów polsko – holenderskich we wszystkich możliwych obszarach działania. Po spotkaniu w starostwie Grupa Holenderska odwiedziła dąbrowski szpital. Współpraca z Holendrami została zainicjowana jeszcze w latach 90-tych przez księdza Prałata Józefa Porembę i obecnego Posła Na Sejm RP Roberta Panterę. Młodzież ta brała czynny udział przy budowie Hospicjum Św. Brata Alberta w Dąbrowie Tarnowskiej i właśnie to przyczyniło się do ofiarowania pomocy Powiatowi Dąbrowskiemu, a w szczególności hospicjum i szpitalowi. Grupa holenderskich przedsiębiorców przyjedzie do Dąbrowy Tarnowskiej w przyszłym roku i podczas tej wizyty będą omawiane dalsze etapy wzajemnej współpracy.