1. Podziękowania Starosty Dąbrowskiego

- łóżka sterowane elektronicznie – 12 sztuk,

- materace przeciwodleżynowe – 3 sztuki,

- kardiomonitory – 6 sztuk,

- podnośnik hydrauliczny dla pacjentów leżących,

- zestaw do rejestracji EKG metodą Holtera,

- fotele kąpielowe – 2 sztuki,

- wózki inwalidzkie – 2 sztuki.

Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski składa serdeczne podziękowania na ręce Pana dr n. med. Andrzeja Radziszewskiego za zaangażowanie oraz duży wkład w pozyskaniu sprzętu dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej. Podziękowanie również składam Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za pozytywne rozpatrzenie wniosku oraz przydzielenie niżej wymienionego sprzętu: - łóżka sterowane elektronicznie – 12 sztuk, - materace przeciwodleżynowe – 3 sztuki, - kardiomonitory – 6 sztuk, - podnośnik hydrauliczny dla pacjentów leżących, - zestaw do rejestracji EKG metodą Holtera, - fotele kąpielowe – 2 sztuki, - wózki inwalidzkie – 2 sztuki.