1. Podziękowanie dla darczyńców

Podziękowanie dla darczyńców

W dniu dzisiejszym w budynku Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się spotkanie z fundatorami sztandaru dla dąbrowskiej Policji. W imieniu Honorowego Komitetu Nadania Sztandaru Starosta Wiesław Krajewski podziękował wszystkim osobom, instytucjom i firmom za finansowe wsparcie tej inicjatywy. Ofiarodawcy otrzymali okolicznościowe podziękowanie oraz pamiątkowe medale. Komendant Powiatowy Policji Bogdan Tabiś oraz Zastępca Komendanta Bogdan Machalski podziękowali również wszystkim członkom Honorowego Komitetu za zaangażowanie w ufundowanie sztandaru.