1. Podziękowanie dla Pani Dyrektor ZOZ Teresy Kopczyńskiej

Wicestarosta Dąbrowski Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego
Starosta Dąbrowski

files/aktualnosci/2014/05_maj/29_Podziekowanie_dla_Pani_Dyrektor_ZOZ/roze.jpg

W związku z podjętą przez Panią Dyrektor Teresę Kopczyńską decyzją o zakończeniu pracy na stanowisku Dyrektora Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej Samorząd Powiatu Dąbrowskiego składa Pani serdeczne podziękowanie za wieloletnią pracę na rzecz pracowników i pacjentów dąbrowskiego szpitala.    Dziękujemy za miłą i owocną współpracę z samorządem powiatowym, za kierowanie placówką oraz za dbałość o zapewnienie wysokiego poziomu udzielanych świadczeń medycznych.   =============================================================================================================   Z wyrazami szacunku Robert Pantera Barbara Pobiegło Tadeusz Kwiatkowski Wicestarosta Dąbrowski Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego Starosta Dąbrowski   Na pisemną prośbę Pani Dyrektor Teresy Kopczyńskiej o rozwiązanie umowy o pracę, w dniu dzisiejszym tj. 29 maja br. Zarząd Powiatu Dąbrowskiego podjął uchwałę o przyjęciu rezygnacji.