Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Policja zaprasza do wzięcia udziału w akcji profilaktycznej

Policja zaprasza do wzięcia udziału w akcji profilaktycznej

Policja zaprasza do wzięcia udziału w akcji profilaktycznej

„W związku z tym, że w dniu 1 września br. nie odbyła się akcja profilaktyczna organizowana przez funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego pod hasłem "Chcesz się nauczyć pierwszej pomocy – przyjdź i ćwicz" z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych nowy termin akcji został wyznaczony na najbliższą niedzielę tj. 8 września br. w godzinach 11.00 – 14.00 na parkingu Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej przy ul. B. Joselewicza 4.

WRD KPP cyklicznie organizuje pokazy udzielania pierwszej pomocy dla uczestników ruchu drogowego w akcji „NIE BÓJ SIĘ RATOWAĆ ŻYCIA INNYM!” organizowanych wspólnie z Biurem Doradczo-Usługowym BHP Andrzeja Dziedzica.

Tym razem chcemy dotrzeć z akcją do mieszkańców naszego miasta, którzy będą mogli zdobyć podczas krótkich instruktaży minimalną wiedzę, w jaki sposób wykonać podstawowe czynności ratownicze. Do dyspozycji uczestników będzie 12 profesjonalnych fantomów (RKO: niemowlę, dziecko, dorosły, AED, manewr Hemlicha, opatrywanie ran, złamań, ewakuacja z pojazdu) o różnej skali trudności.

Zapraszamy wszystkich chętnych na ćwiczenia.

KPP i Biuro D-U BHP zastrzega, że w przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych przedsięwzięcie będzie odwołane.

Źródło: KPP Dąbrowa Tarnowska

„W związku z tym, że w dniu 1 września br. nie odbyła się akcja profilaktyczna organizowana przez funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego pod hasłem "Chcesz się nauczyć pierwszej pomocy – przyjdź i ćwicz" z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych nowy termin akcji został wyznaczony na najbliższą niedzielę tj. 8 września br. w godzinach 11.00 – 14.00 na parkingu Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej przy ul. B. Joselewicza 4. WRD KPP cyklicznie organizuje pokazy udzielania pierwszej pomocy dla uczestników ruchu drogowego w akcji „NIE BÓJ SIĘ RATOWAĆ ŻYCIA INNYM!” organizowanych wspólnie z Biurem Doradczo-Usługowym BHP Andrzeja Dziedzica. Tym razem chcemy dotrzeć z akcją do mieszkańców naszego miasta, którzy będą mogli zdobyć podczas krótkich instruktaży minimalną wiedzę, w jaki sposób wykonać podstawowe czynności ratownicze. Do dyspozycji uczestników będzie 12 profesjonalnych fantomów (RKO: niemowlę, dziecko, dorosły, AED, manewr Hemlicha, opatrywanie ran, złamań, ewakuacja z pojazdu) o różnej skali trudności. Zapraszamy wszystkich chętnych na ćwiczenia. KPP i Biuro D-U BHP zastrzega, że w przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych przedsięwzięcie będzie odwołane. Źródło: KPP Dąbrowa Tarnowska