Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Policja zaprasza na debatę społeczną

Policja zaprasza na debatę społeczną

Policja zaprasza na debatę społeczną

Komendant Powiatowy Policji w Dąbrowie Tarnowskiej insp. Bogdan Tabiś zaprasza mieszkańców na debatę społeczną pod hasłem „Przeciwdziałanie narkomanii na terenie powiatu dąbrowskiego". Debata odbędzie się 25 września 2013 r. o godz. 11.00 w Centrum Polonii – Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacjiw Brniu.

Jej celem jest podniesienie świadomości społecznej w zakresie zagrożeń, jakie niosą za sobą narkotyki oraz kształtowanie wśród dzieci i młodzieży właściwych postaw oraz umiejętności spędzania wolnego czasu. Debata ma również za zadanie szerokie rozpowszechnienie informacji na temat instytucji niosących pomoc osobom uzależnionym lub też wchodzącym w nałóg oraz wypracowania wspólnych standardów eliminowania zjawiska narkomanii z życia społecznego.

Źródło: KPP Dąbrowa Tarnowska

Komendant Powiatowy Policji w Dąbrowie Tarnowskiej insp. Bogdan Tabiś zaprasza mieszkańców na debatę społeczną pod hasłem „Przeciwdziałanie narkomanii na terenie powiatu dąbrowskiego". Debata odbędzie się 25 września 2013 r. o godz. 11.00 w Centrum Polonii – Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacjiw Brniu. Jej celem jest podniesienie świadomości społecznej w zakresie zagrożeń, jakie niosą za sobą narkotyki oraz kształtowanie wśród dzieci i młodzieży właściwych postaw oraz umiejętności spędzania wolnego czasu. Debata ma również za zadanie szerokie rozpowszechnienie informacji na temat instytucji niosących pomoc osobom uzależnionym lub też wchodzącym w nałóg oraz wypracowania wspólnych standardów eliminowania zjawiska narkomanii z życia społecznego. Źródło: KPP Dąbrowa Tarnowska