Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. "Policjant, który mi pomógł"- czwarta edycja konkursu

"Policjant, który mi pomógł"- czwarta edycja konkursu

Rusza kolejna edycja konkursu organizowanego przez Ogólnopolskie Pogotowie dla ofiar Przemocy w Rodzinie pn. "Policjant który mi pomógł".

Konkurs ma zasięg ogólnopolski a jego celem jest między innymi: promocja postaw i umiejętności dobrze służących ochronie ofiar przemocy w rodzinie podkreślenie roli policjantów w systemie przeciwdziałania przemocy w rodzinie wsparcie policjantów podejmujących wzorowe działania i osobiście zaangażowanych w pomoc osobom krzywdzonym zwiększenie motywacji policjantów do podejmowania skutecznych działań w tym obszarze. 

Corocznie Kapitułą nagrody (czyli pracownicy Pogotowia "Niebieska Linia" i laureaci z lat ubiegłych) wyłaniają ze zgłoszeń nadsyłanych przez osoby pokrzywdzone przemocą lub innych "pomagaczy" - 5 finalistów. 

Honorowy Patronat nad czwartą edycją konkursu objął Komendant Główny Policji i dnia 23 lipca podczas Centralnych Obchodów Święta Policji w Warszawie poznamy jego kolejnych laureatów. 
Zgodnie z regulaminem konkurs odbywa się w cyklu całorocznym, co oznacza, że wszystkie zgłoszenia przesyłane po 31 maja br przechodzą do kolejnej edycji. 

Wszystkie informacje dotyczące konkursu oraz elektroniczna wersja plakatu (do pobrania) są na stronie internetowej www.policjant.niebieskalinia.pl
Rusza kolejna edycja konkursu organizowanego przez Ogólnopolskie Pogotowie dla ofiar Przemocy w Rodzinie pn. "Policjant który mi pomógł". Konkurs ma zasięg ogólnopolski a jego celem jest między innymi: promocja postaw i umiejętności dobrze służących ochronie ofiar przemocy w rodzinie podkreślenie roli policjantów w systemie przeciwdziałania przemocy w rodzinie wsparcie policjantów podejmujących wzorowe działania i osobiście zaangażowanych w pomoc osobom krzywdzonym zwiększenie motywacji policjantów do podejmowania skutecznych działań w tym obszarze.  Corocznie Kapitułą nagrody (czyli pracownicy Pogotowia "Niebieska Linia" i laureaci z lat ubiegłych) wyłaniają ze zgłoszeń nadsyłanych przez osoby pokrzywdzone przemocą lub innych "pomagaczy" - 5 finalistów.  Honorowy Patronat nad czwartą edycją konkursu objął Komendant Główny Policji i dnia 23 lipca podczas Centralnych Obchodów Święta Policji w Warszawie poznamy jego kolejnych laureatów. Zgodnie z regulaminem konkurs odbywa się w cyklu całorocznym, co oznacza, że wszystkie zgłoszenia przesyłane po 31 maja br przechodzą do kolejnej edycji.  Wszystkie informacje dotyczące konkursu oraz elektroniczna wersja plakatu (do pobrania) są na stronie internetowej www.policjant.niebieskalinia.pl