Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Polonia dla Otfinowa

Polonia dla Otfinowa

Polonia dla Otfinowa

Prace przy budowie ogrodzenia parafialnego cmentarza w Otfinowie znalazły się już na półmetku. Całość robót wyceniona na około 60 tysięcy złotych jest finansowana przez rodaków z Chicago i innych miast Stanów Zjednoczonych.

Prace postępują – cieszy się proboszcz parafii w Otfinowie ksiądz Tadeusz Rzeźnik. Polonijne Stowarzyszenie Parafia Otfinowska działa już od 15-tu lat. W tym czasie zrobiło dla krajan bardzo dużo. Remont cmentarnego ogrodzenia zakończy się w przyszłym roku. Wtedy też ruszą prace przy posadzce i ogrzewaniu neogotyckiego Kościoła, który bywa nazywany perłą Powiśla Dąbrowskiego.

źródło: Radio MAKS

Prace przy budowie ogrodzenia parafialnego cmentarza w Otfinowie znalazły się już na półmetku. Całość robót wyceniona na około 60 tysięcy złotych jest finansowana przez rodaków z Chicago i innych miast Stanów Zjednoczonych. Prace postępują – cieszy się proboszcz parafii w Otfinowie ksiądz Tadeusz Rzeźnik. Polonijne Stowarzyszenie Parafia Otfinowska działa już od 15-tu lat. W tym czasie zrobiło dla krajan bardzo dużo. Remont cmentarnego ogrodzenia zakończy się w przyszłym roku. Wtedy też ruszą prace przy posadzce i ogrzewaniu neogotyckiego Kościoła, który bywa nazywany perłą Powiśla Dąbrowskiego. źródło: Radio MAKS