Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Polonia dla Otfinowa

Polonia dla Otfinowa

Prace przy budowie ogrodzenia parafialnego cmentarza w Otfinowie znalazły się już na półmetku. Całość robót wyceniona na około 60 tysięcy złotych jest finansowana przez rodaków z Chicago i innych miast Stanów Zjednoczonych.

Prace postępują – cieszy się proboszcz parafii w Otfinowie ksiądz Tadeusz Rzeźnik. Polonijne Stowarzyszenie Parafia Otfinowska działa już od 15-tu lat. W tym czasie zrobiło dla krajan bardzo dużo. Remont cmentarnego ogrodzenia zakończy się w przyszłym roku. Wtedy też ruszą prace przy posadzce i ogrzewaniu neogotyckiego Kościoła, który bywa nazywany perłą Powiśla Dąbrowskiego.

źródło: Radio MAKS

Prace przy budowie ogrodzenia parafialnego cmentarza w Otfinowie znalazły się już na półmetku. Całość robót wyceniona na około 60 tysięcy złotych jest finansowana przez rodaków z Chicago i innych miast Stanów Zjednoczonych. Prace postępują – cieszy się proboszcz parafii w Otfinowie ksiądz Tadeusz Rzeźnik. Polonijne Stowarzyszenie Parafia Otfinowska działa już od 15-tu lat. W tym czasie zrobiło dla krajan bardzo dużo. Remont cmentarnego ogrodzenia zakończy się w przyszłym roku. Wtedy też ruszą prace przy posadzce i ogrzewaniu neogotyckiego Kościoła, który bywa nazywany perłą Powiśla Dąbrowskiego. źródło: Radio MAKS