Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. „Polska-Ukraina. Kolorowe marzenia młodego pokolenia!”. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

„Polska-Ukraina. Kolorowe marzenia młodego pokolenia!”. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

„Polska-Ukraina. Kolorowe marzenia młodego pokolenia!”. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

Przypominamy, że Wojewoda Małopolski Łukasz Kmita zaprasza do udziału w konkursie plastycznym pn. „Polska-Ukraina. Kolorowe marzenia młodego pokolenia!”.

Na laureatów oraz osoby wyróżnione czekają atrakcyjne nagrody! – zachęca Wojewoda Małopolski Łukasz Kmita.

Konkurs ma na celu pokazanie talentów młodych ludzi, budowanie poczucia bezpieczeństwa wśród dzieci i młodzieży oraz ułatwienie im integracji i pozytywnego przyjęcia w naszym kraju.

Skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 15 lat, które przybyły do Polski w wyniku wybuchu konfliktu zbrojnego na terenie Ukrainy.
Zadaniem uczestników będzie samodzielne wykonanie dowolną techniką pracy plastycznej odzwierciedlającej tytuł konkursu: „Polska-Ukraina. Kolorowe marzenia młodego pokolenia!”.

Prace konkursowe można przesyłać do 3 czerwca 2022 r. na e-mail: konkursukraina@muw.pl lub pocztą tradycyjną na adres naszego Urzędu: Małopolski Urząd Wojewódzkiego w Krakowie, ul. Basztowa 22, 31-156 Kraków, koniecznie z dopiskiem na kopercie: „Polska-Ukraina. Kolorowe marzenia młodego pokolenia!”.

Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie TUTAJ

Przypominamy, że Wojewoda Małopolski Łukasz Kmita zaprasza do udziału w konkursie plastycznym pn. „Polska-Ukraina. Kolorowe marzenia młodego pokolenia!”. Na laureatów oraz osoby wyróżnione czekają atrakcyjne nagrody! – zachęca Wojewoda Małopolski Łukasz Kmita. Konkurs ma na celu pokazanie talentów młodych ludzi, budowanie poczucia bezpieczeństwa wśród dzieci i młodzieży oraz ułatwienie im integracji i pozytywnego przyjęcia w naszym kraju. Skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 15 lat, które przybyły do Polski w wyniku wybuchu konfliktu zbrojnego na terenie Ukrainy. Zadaniem uczestników będzie samodzielne wykonanie dowolną techniką pracy plastycznej odzwierciedlającej tytuł konkursu: „Polska-Ukraina. Kolorowe marzenia młodego pokolenia!”. Prace konkursowe można przesyłać do 3 czerwca 2022 r. na e-mail: konkursukraina@muw.pl lub pocztą tradycyjną na adres naszego Urzędu: Małopolski Urząd Wojewódzkiego w Krakowie, ul. Basztowa 22, 31-156 Kraków, koniecznie z dopiskiem na kopercie: „Polska-Ukraina. Kolorowe marzenia młodego pokolenia!”.Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie TUTAJ