Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Polski e-bazarek – sprzedawaj i kupuj polskie produkty

Polski e-bazarek – sprzedawaj i kupuj polskie produkty

Polski e-bazarek – sprzedawaj i kupuj polskie produkty

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z jednostkami doradztwa rolniczego realizuje kampanię informacyjną pod nazwą „Cudze chwalicie, swoje poznajcie”, która promuje platformę ogłoszeniową www.polskiebazarek.pl

Ta ogólnopolska inicjatywa zapewnia bezpłatną promocję produktów polskich rolników, producentów regionalnej i ekologicznej żywności, a także usługodawców, twórców rękodzieła i kół gospodyń wiejskich. Stanowi też doskonałe miejsce na zakupy.

Oferta polskich produktów ze wszystkich województw jest dostępna na stronie www.polskiebazarek.pl. Do wyboru konkretnego województwa służy interaktywna mapa.

Dzięki Polskiemu e-bazarkowi można:

  • bezpłatnie zarejestrować swoje ogłoszenie,
  • zyskać darmową promocję,
  • znaleźć ciekawe oferty – nie tylko ze swojego województwa;
  • łatwo sprzedać swój towar,
  • kupić produkty w cenach producenta, bez marży pobieranej przez pośredników.

Polskiebazarek.pl jest odpowiedzią na utrudnienia występujące w dobie koronawirusa z tradycyjnym sposobem sprzedaży produktów - pomaga przede wszystkim w nawiązywaniu bezpośrednich kontaktów przez rolników i producentów żywności z konsumentami. Ww. platforma stanowi realizację polityk rozwoju rynków rolnych i promocji bezpośredniego dostępu do żywności wysokiej jakości.

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z jednostkami doradztwa rolniczego realizuje kampanię informacyjną pod nazwą „Cudze chwalicie, swoje poznajcie”, która promuje platformę ogłoszeniową www.polskiebazarek.pl Ta ogólnopolska inicjatywa zapewnia bezpłatną promocję produktów polskich rolników, producentów regionalnej i ekologicznej żywności, a także usługodawców, twórców rękodzieła i kół gospodyń wiejskich. Stanowi też doskonałe miejsce na zakupy. Oferta polskich produktów ze wszystkich województw jest dostępna na stronie www.polskiebazarek.pl. Do wyboru konkretnego województwa służy interaktywna mapa. Dzięki Polskiemu e-bazarkowi można: bezpłatnie zarejestrować swoje ogłoszenie, zyskać darmową promocję, znaleźć ciekawe oferty – nie tylko ze swojego województwa; łatwo sprzedać swój towar, kupić produkty w cenach producenta, bez marży pobieranej przez pośredników. Polskiebazarek.pl jest odpowiedzią na utrudnienia występujące w dobie koronawirusa z tradycyjnym sposobem sprzedaży produktów - pomaga przede wszystkim w nawiązywaniu bezpośrednich kontaktów przez rolników i producentów żywności z konsumentami. Ww. platforma stanowi realizację polityk rozwoju rynków rolnych i promocji bezpośredniego dostępu do żywności wysokiej jakości.