Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Pomoc dla Powodzian

Pomoc dla Powodzian

Pomoc dla Powodzian

W dniu 21 maja 2010r. w sali obrad Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się zorganizowana przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, zbiórka darów dla powodzian z Gminy Szczucin.
Dzięki ofiarności pracowników Starostwa Powiatowego, Urzędu Skarbowego, mieszkańców Powiatu, Hurtowni Spożywczej „MAX" i Hurtowni Chemicznej „LEMAR" z Dąbrowy Tarnowskiej oraz Spółce ENION z Krakowa udało się zgromadzić: koce, ręczniki, gumowce, konserwy, wody minerale, środki chemiczne, pampersy, środki higieny oraz artykuły spożywcze z długim terminem ważności (m.in. makaron, cukier, mąka, ryż, kasza, dżem, zupy w proszku, herbata itp.), jak również 61 worków ubrań używanych i 3 worki z nową odzieżą.

Wyżej wymienione artykuły zostały przekazane do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Szczucinie, który rozdysponuje je wśród potrzebujących. Przewóz w/w rzeczy został zorganizowany nieodpłatnie dzięki pomocy Pana Włodzimierza Wodzińskiego właściciela firmy FHU ALARM-SERWIS.

Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy za dar serca okazany powodzianom oraz ponawiamy apel o dalszą pomoc.

Potrzebne są przede wszystkim: środki czystości i higieny osobistej, środki do odkażania i zwalczania komarów, żywność o długim terminie trwałości, artykuły dziecięce (pampersy, odżywki, środki pielęgnacyjne), nowa bielizna osobista, koce, ręczniki, pościel.

Osoby, które chcą pomóc powodzianom mogą się kontaktować z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej pod nr tel. 14 642-44-15 w godz. od 7.30 do 15.30.

W dniu 21 maja 2010r. w sali obrad Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się zorganizowana przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, zbiórka darów dla powodzian z Gminy Szczucin.Dzięki ofiarności pracowników Starostwa Powiatowego, Urzędu Skarbowego, mieszkańców Powiatu, Hurtowni Spożywczej „MAX" i Hurtowni Chemicznej „LEMAR" z Dąbrowy Tarnowskiej oraz Spółce ENION z Krakowa udało się zgromadzić: koce, ręczniki, gumowce, konserwy, wody minerale, środki chemiczne, pampersy, środki higieny oraz artykuły spożywcze z długim terminem ważności (m.in. makaron, cukier, mąka, ryż, kasza, dżem, zupy w proszku, herbata itp.), jak również 61 worków ubrań używanych i 3 worki z nową odzieżą. Wyżej wymienione artykuły zostały przekazane do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Szczucinie, który rozdysponuje je wśród potrzebujących. Przewóz w/w rzeczy został zorganizowany nieodpłatnie dzięki pomocy Pana Włodzimierza Wodzińskiego właściciela firmy FHU ALARM-SERWIS. Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy za dar serca okazany powodzianom oraz ponawiamy apel o dalszą pomoc. Potrzebne są przede wszystkim: środki czystości i higieny osobistej, środki do odkażania i zwalczania komarów, żywność o długim terminie trwałości, artykuły dziecięce (pampersy, odżywki, środki pielęgnacyjne), nowa bielizna osobista, koce, ręczniki, pościel. Osoby, które chcą pomóc powodzianom mogą się kontaktować z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej pod nr tel. 14 642-44-15 w godz. od 7.30 do 15.30.