Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Pomoc dla rodzin z Maniowa

Pomoc dla rodzin z Maniowa

Pomoc dla rodzin z Maniowa

W dniu 29 czerwca 2010 r. z budynku Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, zgodnie z decyzją podjętą przez PCPR, zostały przewiezione kołdry, środki czystości oraz ubrania i żywość, do Szkoły Podstawowej w Maniowie, z przeznaczeniem dla rodzin wielodzietnych, z niepełnosprawnym członkiem rodziny lub dla osób samotnie wychowujących dzieci.
Dary pochodzą ze zbiórki w ramach tarnowskiej akcji „Ciepły, spokojny sen", a także zebrane przez Stowarzyszenie „Wolontariat św. Eliasza" z Krakowa, oraz uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej.
Potrzebne artykuły zawiózł rodzinom z Maniowa Starosta Powiatu Dąbrowskiego Wiesław Krajewski wraz z Wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Krzysztofem Brykiem. Odebrała je od przedstawicieli samorządu powiatu Sołtys Maniowa Ewa Duda.

W dniu 29 czerwca 2010 r. z budynku Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, zgodnie z decyzją podjętą przez PCPR, zostały przewiezione kołdry, środki czystości oraz ubrania i żywość, do Szkoły Podstawowej w Maniowie, z przeznaczeniem dla rodzin wielodzietnych, z niepełnosprawnym członkiem rodziny lub dla osób samotnie wychowujących dzieci.Dary pochodzą ze zbiórki w ramach tarnowskiej akcji „Ciepły, spokojny sen", a także zebrane przez Stowarzyszenie „Wolontariat św. Eliasza" z Krakowa, oraz uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej.Potrzebne artykuły zawiózł rodzinom z Maniowa Starosta Powiatu Dąbrowskiego Wiesław Krajewski wraz z Wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Krzysztofem Brykiem. Odebrała je od przedstawicieli samorządu powiatu Sołtys Maniowa Ewa Duda.