Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Pomoc w wypełnianiu wniosków o płatności obszarowe dla rolników

Pomoc w wypełnianiu wniosków o płatności obszarowe dla rolników

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, że pomaga rolnikom w przygotowaniu wniosków o płatności obszarowe w punktach doradczych znajdujących się w Urzędach Gmin na terenie Powiatu Dąbrowskiego( w godzinach pracy w/w urzędów). Pomoc udzielana jest przez wyszkolonych doradców. Zachęca się wszystkich rolników do konsultacji prawidłowości wypełnionego wniosku przed złożeniem w ARiMR, co pozwoli skrócić czas oczekiwania na rejestrację wniosku. 

Zachęca się również sołtysów naszego powiatu do tworzenia punktów konsultacyjnych w samych sołectwach wzorem ubiegłego roku. 
Współpraca MODR , ARiMR oraz Urzędów Gmin na czele z sołtysami pozwoli na sprawne przeprowadzenie akcji rejestracji wniosków o dopłaty obszarowe. 
Nasi rolnicy przekonali się już, że warto uczestniczyć w systemie dopłat. Niektórzy sołtysi już sygnalizują potrzebę takich konsultacji w swoich sołectwach i proszą o wyznaczenie terminu. Warto pospieszyć się ze składaniem wniosków i nie czekać na ostatnią chwilę. 
Terminy konsultacji można ustalać bezpośrednio u doradców w gminach jak również pod numerem telefonu 642-28-19.

Kierownik MODR w Dąbrowie Tarnowskiej Anna Morawiec 

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, że pomaga rolnikom w przygotowaniu wniosków o płatności obszarowe w punktach doradczych znajdujących się w Urzędach Gmin na terenie Powiatu Dąbrowskiego( w godzinach pracy w/w urzędów). Pomoc udzielana jest przez wyszkolonych doradców. Zachęca się wszystkich rolników do konsultacji prawidłowości wypełnionego wniosku przed złożeniem w ARiMR, co pozwoli skrócić czas oczekiwania na rejestrację wniosku.  Zachęca się również sołtysów naszego powiatu do tworzenia punktów konsultacyjnych w samych sołectwach wzorem ubiegłego roku.  Współpraca MODR , ARiMR oraz Urzędów Gmin na czele z sołtysami pozwoli na sprawne przeprowadzenie akcji rejestracji wniosków o dopłaty obszarowe.  Nasi rolnicy przekonali się już, że warto uczestniczyć w systemie dopłat. Niektórzy sołtysi już sygnalizują potrzebę takich konsultacji w swoich sołectwach i proszą o wyznaczenie terminu. Warto pospieszyć się ze składaniem wniosków i nie czekać na ostatnią chwilę.  Terminy konsultacji można ustalać bezpośrednio u doradców w gminach jak również pod numerem telefonu 642-28-19. Kierownik MODR w Dąbrowie Tarnowskiej Anna Morawiec