Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Portal poszukuje przedstawicieli

Portal poszukuje przedstawicieli

Portal poszukuje przedstawicieli

Agencja Informacyjno-Reklamowa TAR-NET, m.in. wydawca portalu Tarnów Okay, podejmie współpracę z dwoma przedstawicielami handlowymi: w Tarnowie i Dąbrowie Tarnowskiej. Praca od zaraz.

Zadaniem przedstawiciela będzie obsługa części dotychczasowych klientów portalu w mieście i regionie oraz zdobywanie kolejnych. Posiadamy najatrakcyjniejszą ofertę na rynku lokalnym, najszerszą i dostosowaną do potrzeb KAŻDEJ z firm i instytucji w regionie.
Ogólne warunki współpracy: wysoka prowizja, w okresie wstępnym - umowa zlecenie. Zapewniamy pomoce handlowe, szkolenia, materiały, pracę w małym, młodym, ale prężnym zespole, wsparcie medialne i instytucjonalne w trakcie wykonywanych prac. Pomoc merytoryczną i handlową w każdym czasie.
Wymagamy ogólnej znajomości rynku i zasad marketingu, topografii miasta, dużej dyspozycyjności ( możliwość ustalenia stałego harmonogramu pracy, minimum 30 w tygodniu w godzinach pracy przedsiębiorstw).
Chętni proszeni są o nadsyłanie swojego cv i listu motywacyjnego na adres: tarnow@okay.pl

Źródło: inTARnet.pl

Agencja Informacyjno-Reklamowa TAR-NET, m.in. wydawca portalu Tarnów Okay, podejmie współpracę z dwoma przedstawicielami handlowymi: w Tarnowie i Dąbrowie Tarnowskiej. Praca od zaraz. Zadaniem przedstawiciela będzie obsługa części dotychczasowych klientów portalu w mieście i regionie oraz zdobywanie kolejnych. Posiadamy najatrakcyjniejszą ofertę na rynku lokalnym, najszerszą i dostosowaną do potrzeb KAŻDEJ z firm i instytucji w regionie.Ogólne warunki współpracy: wysoka prowizja, w okresie wstępnym - umowa zlecenie. Zapewniamy pomoce handlowe, szkolenia, materiały, pracę w małym, młodym, ale prężnym zespole, wsparcie medialne i instytucjonalne w trakcie wykonywanych prac. Pomoc merytoryczną i handlową w każdym czasie.Wymagamy ogólnej znajomości rynku i zasad marketingu, topografii miasta, dużej dyspozycyjności ( możliwość ustalenia stałego harmonogramu pracy, minimum 30 w tygodniu w godzinach pracy przedsiębiorstw).Chętni proszeni są o nadsyłanie swojego cv i listu motywacyjnego na adres: tarnow@okay.pl Źródło: inTARnet.pl