Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Poseł na Sejm RP z wizytą na dąbrowszczyźnie

Poseł na Sejm RP z wizytą na dąbrowszczyźnie

Poseł na Sejm RP z wizytą na dąbrowszczyźnie

Ważne sprawy dla naszego samorządu oraz planowane inwestycje w najbliższym czasie na rzecz rozwoju regionu, a także jego mieszkańców były tematami rozmów Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka i Wicestarosty Krzysztofa Bryka z Posłem na Sejm RP Piotrem Sakiem.

Podczas spotkania w naszym urzędzie 23 stycznia 2023 roku omówiono zrealizowane w ostatnim czasie inwestycje i priorytetowe zadania w różnych obszarach, a także plany na najbliższy rok. Samorządowcy podziękowali posłowi za wspieranie projektów i zadań, szczególnie tych z zakresu modernizacji dróg transportu leśnego.

Ważne sprawy dla naszego samorządu oraz planowane inwestycje w najbliższym czasie na rzecz rozwoju regionu, a także jego mieszkańców były tematami rozmów Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka i Wicestarosty Krzysztofa Bryka z Posłem na Sejm RP Piotrem Sakiem. Podczas spotkania w naszym urzędzie 23 stycznia 2023 roku omówiono zrealizowane w ostatnim czasie inwestycje i priorytetowe zadania w różnych obszarach, a także plany na najbliższy rok. Samorządowcy podziękowali posłowi za wspieranie projektów i zadań, szczególnie tych z zakresu modernizacji dróg transportu leśnego.