Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Poseł z wizytą w powiecie. Obiecał pomoc

Poseł z wizytą w powiecie. Obiecał pomoc

Poseł z wizytą w powiecie. Obiecał pomoc

Jest szansa, że mieszkańcy powiatu będą się mogli swoimi problemami podzielić osobiście w posłem Michałem Wojtkiewiczem. Starostwo jest skłonne do tego celu użyczyć parlamentarzyście biura obsługi rady powiatu. Poseł PiS, podczas pierwszej swojej wizyty w tym charakterze w Dąbrowie, spotkał się ze starostą Krzysztofem Kaczmarskim i przewodniczącym rady powiatu Andrzejem Kitą. 
Samorządowcy próbowali zainteresować posła największymi bolączkami Powiśla. Chodziło m.in. o modernizację drogi krajowej nr 73 i budowę obwodnicy Dąbrowy. Nie bez znaczenia byłoby także wsparcie dla szpitali realizujących programy dostosowawcze. Wojtkiewicz zapowiedział gospodarzom powiatu, że poprze wszystkie zgłaszane problemy. Obiecał współpracę i kolejne spotkania dotyczące problemów regionu. (ANS)

Źródło: Gazeta Krakowska

Jest szansa, że mieszkańcy powiatu będą się mogli swoimi problemami podzielić osobiście w posłem Michałem Wojtkiewiczem. Starostwo jest skłonne do tego celu użyczyć parlamentarzyście biura obsługi rady powiatu. Poseł PiS, podczas pierwszej swojej wizyty w tym charakterze w Dąbrowie, spotkał się ze starostą Krzysztofem Kaczmarskim i przewodniczącym rady powiatu Andrzejem Kitą.  Samorządowcy próbowali zainteresować posła największymi bolączkami Powiśla. Chodziło m.in. o modernizację drogi krajowej nr 73 i budowę obwodnicy Dąbrowy. Nie bez znaczenia byłoby także wsparcie dla szpitali realizujących programy dostosowawcze. Wojtkiewicz zapowiedział gospodarzom powiatu, że poprze wszystkie zgłaszane problemy. Obiecał współpracę i kolejne spotkania dotyczące problemów regionu. (ANS) Źródło: Gazeta Krakowska
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG