Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku

Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku

Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku

22 listopada 2023 r. w sali narad Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku, któremu przewodniczył Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek.

Podczas posiedzenia Skarbnik Powiatu Maria Sztorc przedstawiła projekt budżetu powiatu na 2024 rok, w zakresie wydatków związanych z realizacją zadań wykonywanych w związku z zagrożeniami porządku publicznego i bezpieczeństwa obywateli na terenie powiatu.

W kolejnym wystąpieniu Inspektor Referatu Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych tut. Starostwa Sylwia Ziemian, omówiła zagadnienie dotyczące przygotowania służb komunalnych w powiecie do sezonu zimowego.

Następnie Dyrektor Zarządu Drogowego w Dąbrowie Tarnowskiej Marcin Szentaler, przedstawił informację dotyczącą przygotowania dróg do sezonu zimowego 2023/2024. Ponadto wymienił jakie inwestycje zostały wykonane w bieżącym roku i jakie są planowane
w roku 2024.

W związku z zakończeniem 3-letniej kadencji pracy Komisji Starosta Lesław Wieczorek wraz z zastępcą Krzysztofem Brykiem przekazali podziękowania członkom Komisji za aktywność i zaangażowanie w pracę Komisji, które przyczyniły się do realizacji wielu przedsięwzięć mających na celu poprawę bezpieczeństwa mieszkańców powiatu dąbrowskiego.

22 listopada 2023 r. w sali narad Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku, któremu przewodniczył Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek. Podczas posiedzenia Skarbnik Powiatu Maria Sztorc przedstawiła projekt budżetu powiatu na 2024 rok, w zakresie wydatków związanych z realizacją zadań wykonywanych w związku z zagrożeniami porządku publicznego i bezpieczeństwa obywateli na terenie powiatu. W kolejnym wystąpieniu Inspektor Referatu Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych tut. Starostwa Sylwia Ziemian, omówiła zagadnienie dotyczące przygotowania służb komunalnych w powiecie do sezonu zimowego. Następnie Dyrektor Zarządu Drogowego w Dąbrowie Tarnowskiej Marcin Szentaler, przedstawił informację dotyczącą przygotowania dróg do sezonu zimowego 2023/2024. Ponadto wymienił jakie inwestycje zostały wykonane w bieżącym roku i jakie są planowane w roku 2024. W związku z zakończeniem 3-letniej kadencji pracy Komisji Starosta Lesław Wieczorek wraz z zastępcą Krzysztofem Brykiem przekazali podziękowania członkom Komisji za aktywność i zaangażowanie w pracę Komisji, które przyczyniły się do realizacji wielu przedsięwzięć mających na celu poprawę bezpieczeństwa mieszkańców powiatu dąbrowskiego.