Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

28 lutego br. w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się doraźne posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Dąbrowie Tarnowskiej, którego głównym tematem były działania  związane z relokacją uchodźców z terenu Ukrainy, zapewnienie im noclegów oraz kwestie pomocy humanitarnej. W spotkaniu udział wzięli członkowie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Burmistrzowie i Wójtowie gmin z terenu powiatu dąbrowskiego.

Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek przekazał zebranym na spotkaniu członkom zespołu oraz zaproszonym gościom informacje z ostatniej wideokonferencji Wojewody Małopolskiego z samorządowcami na której poruszono tematy związane m.in. z relokacją uchodźców z Ukrainy. Ponadto na posiedzeniu wypracowano schemat działania służący usystematyzowaniu i skoordynowaniu prowadzonych obecnie akcji i zbiórek tak aby zebrane rzeczy mogły w sposób systemowy trafić tam gdzie są najbardziej potrzebne.  

28 lutego br. w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się doraźne posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Dąbrowie Tarnowskiej, którego głównym tematem były działania  związane z relokacją uchodźców z terenu Ukrainy, zapewnienie im noclegów oraz kwestie pomocy humanitarnej. W spotkaniu udział wzięli członkowie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Burmistrzowie i Wójtowie gmin z terenu powiatu dąbrowskiego. Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek przekazał zebranym na spotkaniu członkom zespołu oraz zaproszonym gościom informacje z ostatniej wideokonferencji Wojewody Małopolskiego z samorządowcami na której poruszono tematy związane m.in. z relokacją uchodźców z Ukrainy. Ponadto na posiedzeniu wypracowano schemat działania służący usystematyzowaniu i skoordynowaniu prowadzonych obecnie akcji i zbiórek tak aby zebrane rzeczy mogły w sposób systemowy trafić tam gdzie są najbardziej potrzebne.