Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

Dziś w sali narad Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, odbyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Dąbrowie Tarnowskiej, w którym uczestniczyli jego członkowie i zaproszeni goście.

Na spotkaniu omówiono przygotowanie gmin i powiatu do zdarzeń kryzysowych spowodowanych wichurami i powodzią. Zebrani zostali zapoznani również z tematyką dotyczącą funkcjonowania systemu objazdów na drogach publicznych w powiecie w razie wystąpienia sytuacji kryzysowej oraz informacją Powiatowego Lekarza Weterynarii dot. zagrożenia epizootią w powiecie.

Na zakończenie przedstawione zostały plany gmin w zakresie organizacji bezpiecznych wakacji letnich dla dzieci i młodzieży w powiecie dąbrowskim.

Dziś w sali narad Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, odbyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Dąbrowie Tarnowskiej, w którym uczestniczyli jego członkowie i zaproszeni goście. Na spotkaniu omówiono przygotowanie gmin i powiatu do zdarzeń kryzysowych spowodowanych wichurami i powodzią. Zebrani zostali zapoznani również z tematyką dotyczącą funkcjonowania systemu objazdów na drogach publicznych w powiecie w razie wystąpienia sytuacji kryzysowej oraz informacją Powiatowego Lekarza Weterynarii dot. zagrożenia epizootią w powiecie.Na zakończenie przedstawione zostały plany gmin w zakresie organizacji bezpiecznych wakacji letnich dla dzieci i młodzieży w powiecie dąbrowskim.