Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego oraz Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego

Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego oraz Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego

Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego oraz Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego

W dniu 18 listopada 2008 roku w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się wspólne posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego oraz Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego przy Staroście Dąbrowskim .

Posiedzeniu przewodniczył Wicestarosta Dąbrowski – TADEUSZ KWIATKOWSKI. W posiedzeniu oprócz członków zespołów uczestniczyli też przedstawiciele gmin a także przedstawiciele instytucji i służb powiatu.
Posiedzenie dotyczyło:

Przygotowania powiatu dąbrowskiego do zimy i funkcjonowania w ekstremalnych warunkach.

W trakcie spotkania głos zabrali:
Dyrektor Zarządu Drogowego,
Przedstawiciele Gmin,
Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej,
Komendant Powiatowy Policji,
Przedstawiciel Zespołu Opieki Zdrowotnej,
Kierownik Zakładu Energetycznego,
Kierownik Rejonu Dystrybucji Gazu,
Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie,
Powiatowy Lekarz Weterynarii,
Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia.

W wyniku dyskusji i przedstawionych informacji wynika że powiat dąbrowski został przygotowany do trudnych warunków zimowych.

W dniu 18 listopada 2008 roku w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się wspólne posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego oraz Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego przy Staroście Dąbrowskim . Posiedzeniu przewodniczył Wicestarosta Dąbrowski – TADEUSZ KWIATKOWSKI. W posiedzeniu oprócz członków zespołów uczestniczyli też przedstawiciele gmin a także przedstawiciele instytucji i służb powiatu.Posiedzenie dotyczyło: Przygotowania powiatu dąbrowskiego do zimy i funkcjonowania w ekstremalnych warunkach. W trakcie spotkania głos zabrali:Dyrektor Zarządu Drogowego,Przedstawiciele Gmin,Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej,Komendant Powiatowy Policji,Przedstawiciel Zespołu Opieki Zdrowotnej,Kierownik Zakładu Energetycznego,Kierownik Rejonu Dystrybucji Gazu,Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie,Powiatowy Lekarz Weterynarii,Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia. W wyniku dyskusji i przedstawionych informacji wynika że powiat dąbrowski został przygotowany do trudnych warunków zimowych.