Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Posiedzenie Powiatowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Posiedzenie Powiatowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Posiedzenie Powiatowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

„Proaktywne działania w zakresie poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz ich ocena” - to jeden z tematów poruszonych na dzisiejszym posiedzeniu Powiatowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, któremu przewodniczył Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk.

W posiedzeniu PRBRD uczestniczyli członkowie oraz eksperci w ruchu drogowym.

Podczas obrad podsumowano działania w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego w 2023 r. na terenie powiatu dąbrowskiego. Stwierdzono, że najważniejsze działania prewencyjne na rzecz poprawy bezpieczeństwa, skierowane są w szczególności do dzieci i młodzieży, ponieważ edukacja w bezpieczeństwie przedkłada się później na zachowanie uczestników ruchu drogowego.

„Proaktywne działania w zakresie poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz ich ocena” - to jeden z tematów poruszonych na dzisiejszym posiedzeniu Powiatowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, któremu przewodniczył Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk. W posiedzeniu PRBRD uczestniczyli członkowie oraz eksperci w ruchu drogowym. Podczas obrad podsumowano działania w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego w 2023 r. na terenie powiatu dąbrowskiego. Stwierdzono, że najważniejsze działania prewencyjne na rzecz poprawy bezpieczeństwa, skierowane są w szczególności do dzieci i młodzieży, ponieważ edukacja w bezpieczeństwie przedkłada się później na zachowanie uczestników ruchu drogowego.