1. Posiedzenie Zarządu Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego

Posiedzenie Zarządu Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego

W dniu 2 marca 2015 roku w sali narad Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się pierwsze po wyborach posiedzenie nowego Zarządu Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego. W spotkaniu gościnnie uczestniczył Bolesław Łączyński Radny Sejmiku Województwa Małopolskiego, który po raz kolejny zaproponował swoje wsparcie we wszelkich działaniach związanych z rozwojem gmin i powiatu.   Podczas spotkania samorządowcy rozmawiali o organizacji kolejnej edycji regionalnej imprezy pn. „Święto Powiśla Dąbrowskiego – Dożynki Powiatowe i Targi Gospodarcze”, która odbędzie się w dniu 30 sierpnia 2015 roku w Szczucinie. Dyskutowano również o utworzeniu na terenie Powiatu Dąbrowskiego własnej Lokalnej Grupy Działania na nowy okres programowania Unii Europejskiej oraz realizacji wspólnych przedsięwzięć drogowych, które byłyby finansowane ze środków zewnętrznych.