Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Posiedzenie Zarządu Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego

Posiedzenie Zarządu Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego

Posiedzenie Zarządu Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego

  W dniu 2 marca 2015 roku w sali narad Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się pierwsze po wyborach posiedzenie nowego Zarządu Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego. W spotkaniu gościnnie uczestniczył Bolesław Łączyński Radny Sejmiku Województwa Małopolskiego, który po raz kolejny zaproponował swoje wsparcie we wszelkich działaniach związanych z rozwojem gmin i powiatu.

  Podczas spotkania samorządowcy rozmawiali o organizacji kolejnej edycji regionalnej imprezy pn. „Święto Powiśla Dąbrowskiego – Dożynki Powiatowe i Targi Gospodarcze”, która odbędzie się w dniu 30 sierpnia 2015 roku w Szczucinie. Dyskutowano również o utworzeniu na terenie Powiatu Dąbrowskiego własnej Lokalnej Grupy Działania na nowy okres programowania Unii Europejskiej oraz realizacji wspólnych przedsięwzięć drogowych, które byłyby finansowane ze środków zewnętrznych. 

  W dniu 2 marca 2015 roku w sali narad Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się pierwsze po wyborach posiedzenie nowego Zarządu Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego. W spotkaniu gościnnie uczestniczył Bolesław Łączyński Radny Sejmiku Województwa Małopolskiego, który po raz kolejny zaproponował swoje wsparcie we wszelkich działaniach związanych z rozwojem gmin i powiatu.   Podczas spotkania samorządowcy rozmawiali o organizacji kolejnej edycji regionalnej imprezy pn. „Święto Powiśla Dąbrowskiego – Dożynki Powiatowe i Targi Gospodarcze”, która odbędzie się w dniu 30 sierpnia 2015 roku w Szczucinie. Dyskutowano również o utworzeniu na terenie Powiatu Dąbrowskiego własnej Lokalnej Grupy Działania na nowy okres programowania Unii Europejskiej oraz realizacji wspólnych przedsięwzięć drogowych, które byłyby finansowane ze środków zewnętrznych.