Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Posiedzenie Zarządu Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego

Posiedzenie Zarządu Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego

Posiedzenie Zarządu Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego

W dniu dzisiejszym w Urzędzie Gminy Bolesław odbyło się kolejne w tym roku posiedzenie Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego. W spotkaniu uczestniczył Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski, Wicestarosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Stanisław Początek, Wójtowie Gmin: Bolesław – Kazimierz Olearczyk, Olesno – Witold Morawiec, Mędrzechów – Krzysztof Korzec, Radgoszcz – Marek Lupa. Gminę Gręboszów reprezentował Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa – Wiesław Lizak.

Tematem dzisiejszego posiedzenia było omówienie spraw związanych z organizacją jednej z największych imprez na terenie Powiatu Dąbrowskiego pn. „Święto Powiśla Dąbrowskiego – Dożynki Powiatowe i Targi Gospodarcze". W tym roku odbędzie druga edycja imprezy pod tą nazwą. Impreza ta odbędzie się w dniu 24 sierpnia 2008r. na obiekcie sportowym w Gminie Bolesław. Jeszcze w ubiegłym roku zarząd Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego podjął decyzję o organizacji tej imprezy w poszczególnych latach w innej gminie. Związane jest to z promocją walorów turystycznych, krajobrazowych i gospodarczych gmin a także zachęcenia mieszkańców Powiatu do udziału w imprezie.

W tegorocznej edycji „Święta Powiśla Dąbrowskiego" zaplanowano również prezentacje firm na stoiskach oraz prezentacje wieńców dożynkowych wraz z delegacjami.

W dniu dzisiejszym w Urzędzie Gminy Bolesław odbyło się kolejne w tym roku posiedzenie Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego. W spotkaniu uczestniczył Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski, Wicestarosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Stanisław Początek, Wójtowie Gmin: Bolesław – Kazimierz Olearczyk, Olesno – Witold Morawiec, Mędrzechów – Krzysztof Korzec, Radgoszcz – Marek Lupa. Gminę Gręboszów reprezentował Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa – Wiesław Lizak. Tematem dzisiejszego posiedzenia było omówienie spraw związanych z organizacją jednej z największych imprez na terenie Powiatu Dąbrowskiego pn. „Święto Powiśla Dąbrowskiego – Dożynki Powiatowe i Targi Gospodarcze". W tym roku odbędzie druga edycja imprezy pod tą nazwą. Impreza ta odbędzie się w dniu 24 sierpnia 2008r. na obiekcie sportowym w Gminie Bolesław. Jeszcze w ubiegłym roku zarząd Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego podjął decyzję o organizacji tej imprezy w poszczególnych latach w innej gminie. Związane jest to z promocją walorów turystycznych, krajobrazowych i gospodarczych gmin a także zachęcenia mieszkańców Powiatu do udziału w imprezie. W tegorocznej edycji „Święta Powiśla Dąbrowskiego" zaplanowano również prezentacje firm na stoiskach oraz prezentacje wieńców dożynkowych wraz z delegacjami.