Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Poszukiwane osoby do pracy w punkcie kwarantanny zbiorowej

Poszukiwane osoby do pracy w punkcie kwarantanny zbiorowej

Poszukiwane osoby do pracy w punkcie kwarantanny zbiorowej

Starosta Dąbrowski na polecenie wojewody małopolskiego organizuje punkt kwarantanny zbiorowej i szuka do niego pracowników.

Poszukiwani są:

  • lekarze, pielęgniarki, położne, ratownicy medyczni;
  • osoby, które wykonywałyby prace techniczne, związane z bieżącym zabezpieczeniem funkcjonowania obiektu kwarantanny (np. dostarczenie posiłków, sprzątanie obiektu….);
  • studenci wyższych lat na kierunku medycyna/ pielęgniarstwo, począwszy od czwartego roku.

Osoby kierowane do pracy przy zwalczaniu epidemii powinny spełniać wymogi określone w art. 47 ust. 3 ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (Dz. U. z 2019 r. poz. 1239 z późn. zm.).

Podanie powinno zawierać informacje o posiadanym wykształceniu i kwalifikacjach, dane kontaktowe oraz pisemnie wyrażoną gotowość do podjęcia pracy w miejscu kwarantanny zbiorowej organizowanej na terenie powiatu dąbrowskiego.

Oferty należy kierować na adres e-mail: sekretariat@powiatdabrowski.pl

W powyższej sprawie można się również kontaktować telefonicznie pod nr tel. 14/642-24-31 wewnętrzny 253 lub 254.

Kwarantanna jest prowadzona w celu zmniejszenia ryzyka rozprzestrzeniania się zakażenia i dotyczy osób zdrowych, nie wykazujących objawów choroby, ale mogących być potencjalnie zakażonych wirusem. Podstawową formą jest kwarantanna domowa, którą należy zorganizować we własnym zakresie. Na kwarantannę zbiorową, wykorzystywaną w wyjątkowych sytuacjach, w większości będą kierowane osoby, które wróciły z zagranicy i podlegają obowiązkowej kwarantannie, a nie mają warunków do odbycia jej w warunkach domowych. Pamiętajmy jednak, że kwarantanna zbiorowa wiąże się z przebywaniem w jednym miejscu z wieloma osobami, co może skutkować znacznym dyskomfortem.

Starosta Dąbrowski na polecenie wojewody małopolskiego organizuje punkt kwarantanny zbiorowej i szuka do niego pracowników. Poszukiwani są: lekarze, pielęgniarki, położne, ratownicy medyczni; osoby, które wykonywałyby prace techniczne, związane z bieżącym zabezpieczeniem funkcjonowania obiektu kwarantanny (np. dostarczenie posiłków, sprzątanie obiektu….); studenci wyższych lat na kierunku medycyna/ pielęgniarstwo, począwszy od czwartego roku. Osoby kierowane do pracy przy zwalczaniu epidemii powinny spełniać wymogi określone w art. 47 ust. 3 ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (Dz. U. z 2019 r. poz. 1239 z późn. zm.). Podanie powinno zawierać informacje o posiadanym wykształceniu i kwalifikacjach, dane kontaktowe oraz pisemnie wyrażoną gotowość do podjęcia pracy w miejscu kwarantanny zbiorowej organizowanej na terenie powiatu dąbrowskiego. Oferty należy kierować na adres e-mail: sekretariat@powiatdabrowski.pl W powyższej sprawie można się również kontaktować telefonicznie pod nr tel. 14/642-24-31 wewnętrzny 253 lub 254. Kwarantanna jest prowadzona w celu zmniejszenia ryzyka rozprzestrzeniania się zakażenia i dotyczy osób zdrowych, nie wykazujących objawów choroby, ale mogących być potencjalnie zakażonych wirusem. Podstawową formą jest kwarantanna domowa, którą należy zorganizować we własnym zakresie. Na kwarantannę zbiorową, wykorzystywaną w wyjątkowych sytuacjach, w większości będą kierowane osoby, które wróciły z zagranicy i podlegają obowiązkowej kwarantannie, a nie mają warunków do odbycia jej w warunkach domowych. Pamiętajmy jednak, że kwarantanna zbiorowa wiąże się z przebywaniem w jednym miejscu z wieloma osobami, co może skutkować znacznym dyskomfortem.
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG