Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Poszukujemy młodych dziennikarzy

Poszukujemy młodych dziennikarzy

Poszukujemy młodych dziennikarzy

Portal inTARnet.pl podejmie współpracę z młodymi osobami (uczniami/studentami) o "zacięciu" dziennikarskim, zapraszając do odbycia redakcyjnego stażu i/lub stałej współpracy (również korespondencyjnej) w Tarnowie, Dąbrowie Tarnowskiej, Brzesku i innych miejscowościach regionu tarnowskiego. 

Poszukujemy szczególnie osób zainteresowanych zagadnieniami kultury fizycznej iwydarzeniami sportowymi w regionie oraz sprawami samorządu lokalnego. Mile widziana jest też współpraca z osobami wydającymi szkolne gazetki, prowadzącymi kroniki szkolne, uczestnikami kółek dziennikarskich, polonistycznych etc. lub w inny sposób związanymi z dokumentowaniem życia swojej i/lub innych szkół. 

Prosimy o przesłanie krótkiego biogramu i listu motywacyjnego wraz z odpowiedzią w jaki sposób i gdzie łączycie się na ogół z internetem oraz jak sprawnie posługujecie się komputerem (podstawy obsługi, znajomość edytora tekstu).
Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres: redakcja@intarnet.pl z dopiskiem w temacie wiadomości "Młody dziennikarz". 

 

Źródło: inTARnet.pl

Portal inTARnet.pl podejmie współpracę z młodymi osobami (uczniami/studentami) o "zacięciu" dziennikarskim, zapraszając do odbycia redakcyjnego stażu i/lub stałej współpracy (również korespondencyjnej) w Tarnowie, Dąbrowie Tarnowskiej, Brzesku i innych miejscowościach regionu tarnowskiego.  Poszukujemy szczególnie osób zainteresowanych zagadnieniami kultury fizycznej iwydarzeniami sportowymi w regionie oraz sprawami samorządu lokalnego. Mile widziana jest też współpraca z osobami wydającymi szkolne gazetki, prowadzącymi kroniki szkolne, uczestnikami kółek dziennikarskich, polonistycznych etc. lub w inny sposób związanymi z dokumentowaniem życia swojej i/lub innych szkół.  Prosimy o przesłanie krótkiego biogramu i listu motywacyjnego wraz z odpowiedzią w jaki sposób i gdzie łączycie się na ogół z internetem oraz jak sprawnie posługujecie się komputerem (podstawy obsługi, znajomość edytora tekstu). Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres: redakcja@intarnet.pl z dopiskiem w temacie wiadomości "Młody dziennikarz".    Źródło: inTARnet.pl