Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Poszukujemy przedstawicieli handlowych

Poszukujemy przedstawicieli handlowych

Rozwijająca się agencja informacyjno-reklamowa i wydawnictwo multimedialne o ugruntowanej pozycji, wydawca m.in. portalu inTARnet.pl i portalu dąbrowskiego oraz szeregu wydawnictw informacyjno-promocyjnych, podejmie stałą współpracę z przedstawicielami handlowymi w Tarnowie, Dąbrowie Tarnowskiej i na terenie regionu tarnowskiego. 

Zadaniem przedstawiciela będzie obsługa części dotychczasowych klientów firmy w mieście i regionie oraz zdobywanie kolejnych. Posiadamy najatrakcyjniejszą w swoim segmencie rynku ofertę, najszerszą i dostosowaną do potrzeb KAŻDEJ z firm i instytucji w regionie. 

Ogólne warunki współpracy: wysoka prowizja, w okresie wstępnym - umowa zlecenie, po okresie wstępnym możliwe podjęcie pracy na etat. Zapewniamy pomoce handlowe, szkolenia, materiały, pracę w małym, młodym, ale prężnym zespole, wsparcie medialne i instytucjonalne w trakcie wykonywanych prac. Pomoc merytoryczną i handlową w każdym czasie.
Wymagamy ogólnej znajomości rynku i zasad marketingu, topografii miasta/regionu, dużej dyspozycyjności (możliwość ustalenia stałego harmonogramu pracy, minimum 25 h w tygodniu w godzinach pracy przedsiębiorstw). 

Chętni proszeni są o nadsyłanie swojego cv i listu motywacyjnego na adres:redakcja@intarnet.pl. W związku z Ustawą o ochronie danych osobowych (zakaz archiwizowania danych personalnych) prosimy również o powtarzanie ofert, nadesłanych do nas wcześniej a nie uwzględnionych przez nas w trakcie poprzednich rekrutacji. Prosimy też o adnotację w jakim okresie nadsyłana oferta jest ważna. 

Źródło: inTARnet.pl

Rozwijająca się agencja informacyjno-reklamowa i wydawnictwo multimedialne o ugruntowanej pozycji, wydawca m.in. portalu inTARnet.pl i portalu dąbrowskiego oraz szeregu wydawnictw informacyjno-promocyjnych, podejmie stałą współpracę z przedstawicielami handlowymi w Tarnowie, Dąbrowie Tarnowskiej i na terenie regionu tarnowskiego.  Zadaniem przedstawiciela będzie obsługa części dotychczasowych klientów firmy w mieście i regionie oraz zdobywanie kolejnych. Posiadamy najatrakcyjniejszą w swoim segmencie rynku ofertę, najszerszą i dostosowaną do potrzeb KAŻDEJ z firm i instytucji w regionie.  Ogólne warunki współpracy: wysoka prowizja, w okresie wstępnym - umowa zlecenie, po okresie wstępnym możliwe podjęcie pracy na etat. Zapewniamy pomoce handlowe, szkolenia, materiały, pracę w małym, młodym, ale prężnym zespole, wsparcie medialne i instytucjonalne w trakcie wykonywanych prac. Pomoc merytoryczną i handlową w każdym czasie. Wymagamy ogólnej znajomości rynku i zasad marketingu, topografii miasta/regionu, dużej dyspozycyjności (możliwość ustalenia stałego harmonogramu pracy, minimum 25 h w tygodniu w godzinach pracy przedsiębiorstw).  Chętni proszeni są o nadsyłanie swojego cv i listu motywacyjnego na adres:redakcja@intarnet.pl. W związku z Ustawą o ochronie danych osobowych (zakaz archiwizowania danych personalnych) prosimy również o powtarzanie ofert, nadesłanych do nas wcześniej a nie uwzględnionych przez nas w trakcie poprzednich rekrutacji. Prosimy też o adnotację w jakim okresie nadsyłana oferta jest ważna.  Źródło: inTARnet.pl
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG