Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Potrzebna pomoc dla chorej Gabrysi mieszkanki powiatu dąbrowskiego

Potrzebna pomoc dla chorej Gabrysi mieszkanki powiatu dąbrowskiego

Potrzebna pomoc dla chorej Gabrysi mieszkanki powiatu dąbrowskiego

Gabriela Łoś jest mieszkanką naszego powiatu, niebawem skończy 15 lat i choruje na nowotwór. W listopadzie 2019 roku zdiagnozowano u niej mięsaka Ewinga lewego talerza kości biodrowej. Przeszła już standardowe leczenie, a obecnie potrzebuje pomocy ludzi dobrej woli przy finansowaniu dalszego leczenia, zapobiegającej nawrotowi choroby. Ten etap leczenia nie jest niestety refundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Już w najbliższą niedzielę dzięki zaangażowaniu Księdza Stanisława Cyrana, Proboszcza Parafii Najświętszej Maryi Panny Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej odbędzie się kiermasz ciast w kościele parafialnym. Chętni będą mogli zakupić ciasto i pomóc w ten sposób Gabrysi w zapewnieniu dalszego leczenia. Ciasto będzie dostępne po mszach śiętych. o godz. 7:00, 8:00, 9:30, 11:00, 12:30 po mszach popołudniowych będzie można pomóc chorej nastolatce ofiarami do puszek.

Dzięki uprzejmości właścicieli sklepu Groszek w Dąbrowie Tarnowskiej na rzecz Gabrysi prowadzona będzie tam zbiórka do puszek już od poniedziałku 22 lutego 2021 roku.

Dodatkowo w ramach szerszej akcji pomocowej puszki na ten cel będą udostępnione w następujących lokalizacjach: Punkt DPD w Dąbrowiak, Piekarnia Oleś - Swarzów, sklep Lewiatan-Gręboszów, sklep Delikatesy pana Misiaszka, Sieć sklepów ALDIK- Otfinów, Olesno, Mędrzechów, Samocice, Kuzie i Bolesław.

Każda złotówka ma znaczenie i przybliża Gabrysię do pełnego wyleczenia.
Można jej pomóc także przeznaczając 1 % podatku

Wtedy w formularzu PIT wpisać należy numer: KRS 0000037904, a w rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” podać: 38006 Łoś Gabriela. Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat darczyńcy proszeni są by nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp. Rodzice Gabrysi proszą także o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Gabriela Łoś znajduje się pod opieką Fundacji Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”.
W przypadku chęci zapewnienia innej pomocy niż 1% można dokonywać wpłat na subkonto fundacji:
Alior Bank S.A., nr rachunku: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Tytułem: 38006 Łoś Gabriela darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Kolejnym sposobem pomocy jest udział w zbiórce na siepomaga.pl. Można tam znaleźć więcej informacji na temat chorej i dokonać szybkiej wpłaty: https://www.siepomaga.pl/gabriela-los

Gabriela Łoś jest mieszkanką naszego powiatu, niebawem skończy 15 lat i choruje na nowotwór. W listopadzie 2019 roku zdiagnozowano u niej mięsaka Ewinga lewego talerza kości biodrowej. Przeszła już standardowe leczenie, a obecnie potrzebuje pomocy ludzi dobrej woli przy finansowaniu dalszego leczenia, zapobiegającej nawrotowi choroby. Ten etap leczenia nie jest niestety refundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Już w najbliższą niedzielę dzięki zaangażowaniu Księdza Stanisława Cyrana, Proboszcza Parafii Najświętszej Maryi Panny Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej odbędzie się kiermasz ciast w kościele parafialnym. Chętni będą mogli zakupić ciasto i pomóc w ten sposób Gabrysi w zapewnieniu dalszego leczenia. Ciasto będzie dostępne po mszach śiętych. o godz. 7:00, 8:00, 9:30, 11:00, 12:30 po mszach popołudniowych będzie można pomóc chorej nastolatce ofiarami do puszek. Dzięki uprzejmości właścicieli sklepu Groszek w Dąbrowie Tarnowskiej na rzecz Gabrysi prowadzona będzie tam zbiórka do puszek już od poniedziałku 22 lutego 2021 roku. Dodatkowo w ramach szerszej akcji pomocowej puszki na ten cel będą udostępnione w następujących lokalizacjach: Punkt DPD w Dąbrowiak, Piekarnia Oleś - Swarzów, sklep Lewiatan-Gręboszów, sklep Delikatesy pana Misiaszka, Sieć sklepów ALDIK- Otfinów, Olesno, Mędrzechów, Samocice, Kuzie i Bolesław. Każda złotówka ma znaczenie i przybliża Gabrysię do pełnego wyleczenia. Można jej pomóc także przeznaczając 1 % podatku Wtedy w formularzu PIT wpisać należy numer: KRS 0000037904, a w rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” podać: 38006 Łoś Gabriela. Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat darczyńcy proszeni są by nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp. Rodzice Gabrysi proszą także o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”. Gabriela Łoś znajduje się pod opieką Fundacji Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”. W przypadku chęci zapewnienia innej pomocy niż 1% można dokonywać wpłat na subkonto fundacji: Alior Bank S.A., nr rachunku: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994 Tytułem: 38006 Łoś Gabriela darowizna na pomoc i ochronę zdrowia Kolejnym sposobem pomocy jest udział w zbiórce na siepomaga.pl. Można tam znaleźć więcej informacji na temat chorej i dokonać szybkiej wpłaty: https://www.siepomaga.pl/gabriela-los