Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. POwiślańskie podsumowanie

POwiślańskie podsumowanie

POwiślańskie podsumowanie

Powiatowy Zarząd Platformy Obywatelskiej Powiśla Dąbrowskiego podsumował akcję "Referendum 2005 - 4 x TAK". Na Powiślu zebrano ponad 1000 podpisów osób popierających kobstytucyjne zmiany proponowane przez PO. W całym kraju zebrano ponad 750 000 głosów. Wysoko oceniono efekty programu "Pierwsza dopłata bezpośrednia", zainicjowany przez posła Aleksandra Grada, a realizowany również na terenie powiatu dąbrowskiego. 

W ramach tego programu przeszkolono w powiecie 40 osób, spośród bezrobotnych z zakresu pozyskiwania środków na obszary wiejskie. Tych 40 osób pomagało około 2000 rolnikom przygotować dokumenty niezbędne do uzyskania dopłat obszarowych. Większość z tych osób znalazła pracę w gminach, w ARiMR, biurach geodezyjnych i innych. Podkreślono zasługi Pana F. Kopiecia i M. Cieślaka organizatorów, opiekunów i ekspertów Programu.
PO nadal chce angażować się w rozwiązywanie problemów wsi i rolnictwa. Trwają prace nad nowym programem - Grupy Producenckie szansą wsi małopolskiej.
Doszło do zmiany sekretarza powiatowego koła PO. Przyjeto rezygnację Adama Murczka a na jego miejsce powołano Kamila Bekera. Przewodniczący powiatowej Platformy pozostaje Bolesław Łączyński a jego zastepcą Stanisław Krawczyk. 

Źródło: inTARnet.pl

Powiatowy Zarząd Platformy Obywatelskiej Powiśla Dąbrowskiego podsumował akcję "Referendum 2005 - 4 x TAK". Na Powiślu zebrano ponad 1000 podpisów osób popierających kobstytucyjne zmiany proponowane przez PO. W całym kraju zebrano ponad 750 000 głosów. Wysoko oceniono efekty programu "Pierwsza dopłata bezpośrednia", zainicjowany przez posła Aleksandra Grada, a realizowany również na terenie powiatu dąbrowskiego.  W ramach tego programu przeszkolono w powiecie 40 osób, spośród bezrobotnych z zakresu pozyskiwania środków na obszary wiejskie. Tych 40 osób pomagało około 2000 rolnikom przygotować dokumenty niezbędne do uzyskania dopłat obszarowych. Większość z tych osób znalazła pracę w gminach, w ARiMR, biurach geodezyjnych i innych. Podkreślono zasługi Pana F. Kopiecia i M. Cieślaka organizatorów, opiekunów i ekspertów Programu. PO nadal chce angażować się w rozwiązywanie problemów wsi i rolnictwa. Trwają prace nad nowym programem - Grupy Producenckie szansą wsi małopolskiej. Doszło do zmiany sekretarza powiatowego koła PO. Przyjeto rezygnację Adama Murczka a na jego miejsce powołano Kamila Bekera. Przewodniczący powiatowej Platformy pozostaje Bolesław Łączyński a jego zastepcą Stanisław Krawczyk.  Źródło: inTARnet.pl