Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. POwiślańskie podsumowanie

POwiślańskie podsumowanie

Powiatowy Zarząd Platformy Obywatelskiej Powiśla Dąbrowskiego podsumował akcję "Referendum 2005 - 4 x TAK". Na Powiślu zebrano ponad 1000 podpisów osób popierających kobstytucyjne zmiany proponowane przez PO. W całym kraju zebrano ponad 750 000 głosów. Wysoko oceniono efekty programu "Pierwsza dopłata bezpośrednia", zainicjowany przez posła Aleksandra Grada, a realizowany również na terenie powiatu dąbrowskiego. 

W ramach tego programu przeszkolono w powiecie 40 osób, spośród bezrobotnych z zakresu pozyskiwania środków na obszary wiejskie. Tych 40 osób pomagało około 2000 rolnikom przygotować dokumenty niezbędne do uzyskania dopłat obszarowych. Większość z tych osób znalazła pracę w gminach, w ARiMR, biurach geodezyjnych i innych. Podkreślono zasługi Pana F. Kopiecia i M. Cieślaka organizatorów, opiekunów i ekspertów Programu.
PO nadal chce angażować się w rozwiązywanie problemów wsi i rolnictwa. Trwają prace nad nowym programem - Grupy Producenckie szansą wsi małopolskiej.
Doszło do zmiany sekretarza powiatowego koła PO. Przyjeto rezygnację Adama Murczka a na jego miejsce powołano Kamila Bekera. Przewodniczący powiatowej Platformy pozostaje Bolesław Łączyński a jego zastepcą Stanisław Krawczyk. 

Źródło: inTARnet.pl

Powiatowy Zarząd Platformy Obywatelskiej Powiśla Dąbrowskiego podsumował akcję "Referendum 2005 - 4 x TAK". Na Powiślu zebrano ponad 1000 podpisów osób popierających kobstytucyjne zmiany proponowane przez PO. W całym kraju zebrano ponad 750 000 głosów. Wysoko oceniono efekty programu "Pierwsza dopłata bezpośrednia", zainicjowany przez posła Aleksandra Grada, a realizowany również na terenie powiatu dąbrowskiego.  W ramach tego programu przeszkolono w powiecie 40 osób, spośród bezrobotnych z zakresu pozyskiwania środków na obszary wiejskie. Tych 40 osób pomagało około 2000 rolnikom przygotować dokumenty niezbędne do uzyskania dopłat obszarowych. Większość z tych osób znalazła pracę w gminach, w ARiMR, biurach geodezyjnych i innych. Podkreślono zasługi Pana F. Kopiecia i M. Cieślaka organizatorów, opiekunów i ekspertów Programu. PO nadal chce angażować się w rozwiązywanie problemów wsi i rolnictwa. Trwają prace nad nowym programem - Grupy Producenckie szansą wsi małopolskiej. Doszło do zmiany sekretarza powiatowego koła PO. Przyjeto rezygnację Adama Murczka a na jego miejsce powołano Kamila Bekera. Przewodniczący powiatowej Platformy pozostaje Bolesław Łączyński a jego zastepcą Stanisław Krawczyk.  Źródło: inTARnet.pl