Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiadomienie o przerwie w dostarczaniu energii elektrycznej 21 września

Powiadomienie o przerwie w dostarczaniu energii elektrycznej 21 września

Powiadomienie o przerwie w dostarczaniu energii elektrycznej 21 września

TAURON DYSTRYBUCJA informuje, że prowadzi prace dla poprawy pewności zasilania oraz dla rozbudowy sieci energetycznej. Wiążą się one z koniecznością czasowego wyłączenia pewnych jej fragmentów.

21 września 2021 roku w godzinach od 8:00 do 14:00 nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej w Dąbrowie Tarnowskiej: ul. Szarwarska od skrzyżowania z ul. Szkolną w kierunku Szarwarku, ul. Alberta Chmielowskiego od cmentarza w kierunku centrum, ul. Sportowa, ul. zielona i ul. Zagumnie od strony ul. Szarwarskiej.

TAURON DYSTRYBUCJA informuje, że prowadzi prace dla poprawy pewności zasilania oraz dla rozbudowy sieci energetycznej. Wiążą się one z koniecznością czasowego wyłączenia pewnych jej fragmentów. 21 września 2021 roku w godzinach od 8:00 do 14:00 nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej w Dąbrowie Tarnowskiej: ul. Szarwarska od skrzyżowania z ul. Szkolną w kierunku Szarwarku, ul. Alberta Chmielowskiego od cmentarza w kierunku centrum, ul. Sportowa, ul. zielona i ul. Zagumnie od strony ul. Szarwarskiej.