Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiat dąbrowski na targach Rodinger Messe

Powiat dąbrowski na targach Rodinger Messe

Powiat dąbrowski na targach Rodinger Messe

W dniach 25 - 28 maja br. przedsiębiorcy i przedstawiciele powiatu dąbrowskiego na czele z Markiem Kopią wicestarostą dąbrowskim wzięli udział w targach „Rodinger Messe" w bawarskim mieście Roding w Niemczech.

Zaproszenie do udziału w tym przedsięwzięciu wystosował burmistrz miasta Roding, z którym powiat dąbrowski ma podpisaną umowę o współpracy międzynarodowej.

W tegorocznych targach uczestniczyło ponad 226 wystawców. Powiat dąbrowski reprezentowały dwie firmy z branży przetwórczej: Firma TARSMAK Gondek i wspólnicy Sp. j. z Radgoszczy oraz Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw „Tracz" z Dąbrowy Tarnowskiej.

Producenci naszego regionu zaprezentowali szeroką gamę sosów, majonezów, ketchupów, musztard i dressingów, bogaty asortyment różnego rodzaju przetworów warzywnych i owocowych najwyższej jakości. Produkty te cieszyły się wielką popularnością oraz uznaniem wśród uczestników targów. Konsumenci chwalili ich wysoką jakość i naturalny tradycyjny smak. Na targach w Roding promowano również powiat dąbrowski, jego walory krajoznawcze i turystyczne.

Wicestarosta dąbrowski Marek Kopia spotkał się z burmistrzem Roding Franz Reichold, aby omówić sprawy dotyczące tegorocznej współpracy międzynarodowej. Wicestarosta zaprosił delegację z Roding wraz z przedsiębiorcami do udziału w IX Święcie Powiśla Dąbrowskiego.

Rodinger Messe, to odbywające się co 2 lata największe targi we Wschodniej Bawarii, podczas których prezentowany jest handel, przemysł, rzemiosło, a także instytucje i organizacje. Targi te łączą w sobie tradycję, kulturę, innowacyjność i rozrywkę. Wystawcy reklamując swoje produkty, mają doskonałą okazję do ich sprzedaży.

msmol/mags

W dniach 25 - 28 maja br. przedsiębiorcy i przedstawiciele powiatu dąbrowskiego na czele z Markiem Kopią wicestarostą dąbrowskim wzięli udział w targach „Rodinger Messe" w bawarskim mieście Roding w Niemczech. Zaproszenie do udziału w tym przedsięwzięciu wystosował burmistrz miasta Roding, z którym powiat dąbrowski ma podpisaną umowę o współpracy międzynarodowej. W tegorocznych targach uczestniczyło ponad 226 wystawców. Powiat dąbrowski reprezentowały dwie firmy z branży przetwórczej: Firma TARSMAK Gondek i wspólnicy Sp. j. z Radgoszczy oraz Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw „Tracz" z Dąbrowy Tarnowskiej. Producenci naszego regionu zaprezentowali szeroką gamę sosów, majonezów, ketchupów, musztard i dressingów, bogaty asortyment różnego rodzaju przetworów warzywnych i owocowych najwyższej jakości. Produkty te cieszyły się wielką popularnością oraz uznaniem wśród uczestników targów. Konsumenci chwalili ich wysoką jakość i naturalny tradycyjny smak. Na targach w Roding promowano również powiat dąbrowski, jego walory krajoznawcze i turystyczne. Wicestarosta dąbrowski Marek Kopia spotkał się z burmistrzem Roding Franz Reichold, aby omówić sprawy dotyczące tegorocznej współpracy międzynarodowej. Wicestarosta zaprosił delegację z Roding wraz z przedsiębiorcami do udziału w IX Święcie Powiśla Dąbrowskiego. Rodinger Messe, to odbywające się co 2 lata największe targi we Wschodniej Bawarii, podczas których prezentowany jest handel, przemysł, rzemiosło, a także instytucje i organizacje. Targi te łączą w sobie tradycję, kulturę, innowacyjność i rozrywkę. Wystawcy reklamując swoje produkty, mają doskonałą okazję do ich sprzedaży. msmol/mags