1. Powiat Dąbrowski nagrodzony wyróżnieniem „Klon” 2007

Powiat Dąbrowski nagrodzony wyróżnieniem „Klon” 2007

Powiat Dąbrowski nagrodzony wyróżnieniem  „Klon” 2007

W tegorocznej edycji wyróżnień KLON 2007 przyznawanych przez Bank Ochrony Środowiska S.A. znalazł się Powiat Dąbrowski. Bank Ochrony Środowiska S.A specjalizujący się w finansowaniu inwestycji m.in. z zakresu ochrony środowiska, wyróżnia przedsiębiorstwa i instytucje odnoszące najbardziej spektakularne osiągnięcia w ciągu roku. „Klon" przyznawany jest przez Prezesa Zarządu Banku Ochrony Środowiska S.A. od 1998 roku. W obecnej edycji konkursu Powiat Dąbrowski otrzymał wyróżnienie za wybitne dokonania gospodarcze i ekologiczne, osiągnięte we współpracy z BOŚ S.A.