Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiat Dąbrowski odwiedzili mieszkańcy XVIII Dzielnicy Budapesztu

Powiat Dąbrowski odwiedzili mieszkańcy XVIII Dzielnicy Budapesztu

Powiat Dąbrowski odwiedzili mieszkańcy XVIII Dzielnicy Budapesztu

W dniu dzisiejszym w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się spotkanie Starosty Dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego, Wicestarosty Roberta Pantery i Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Stanisława Początka z mieszkańcami XVIII Dzielnicy Budapesztu, którzy turystycznie zwiedzają nasz region.

Starosta z Burmistrzem Dąbrowy Tarnowskiej zaprezentowali przybyłym gościom Powiat Dąbrowski jak również miasto Dąbrowę Tarnowską. Samorządowcy omówili dokonania powiatu i miasta w zakresie realizacji inwestycji ze szczególnym uwzględnieniem środków unijnych jak również pochwalili się otrzymanymi nagrodami i tytułami z tytułu rozwoju regionu.
Węgierscy goście byli pod wrażeniem naszej otwartości i przyjacielskiej postawy jak również zwiedzanych miejsc i zabytków na terenie Powiśla Dąbrowskiego.

Przyjazd ten został zorganizowany w ramach podpisanych przez samorząd powiatowy i gminny umów o współpracy międzynarodowej naszych samorządów.

W dniu dzisiejszym w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się spotkanie Starosty Dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego, Wicestarosty Roberta Pantery i Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Stanisława Początka z mieszkańcami XVIII Dzielnicy Budapesztu, którzy turystycznie zwiedzają nasz region. Starosta z Burmistrzem Dąbrowy Tarnowskiej zaprezentowali przybyłym gościom Powiat Dąbrowski jak również miasto Dąbrowę Tarnowską. Samorządowcy omówili dokonania powiatu i miasta w zakresie realizacji inwestycji ze szczególnym uwzględnieniem środków unijnych jak również pochwalili się otrzymanymi nagrodami i tytułami z tytułu rozwoju regionu.Węgierscy goście byli pod wrażeniem naszej otwartości i przyjacielskiej postawy jak również zwiedzanych miejsc i zabytków na terenie Powiśla Dąbrowskiego. Przyjazd ten został zorganizowany w ramach podpisanych przez samorząd powiatowy i gminny umów o współpracy międzynarodowej naszych samorządów.