Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiat Dąbrowski otrzymał dofinansowanie z Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej

Powiat Dąbrowski otrzymał dofinansowanie z Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej

Powiat Dąbrowski otrzymał dofinansowanie z Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej

Dzisiaj w sali Pospólstwa Muzeum Okręgowego w Tarnowie odbyło się wręczenie promes dla Grantobiorców z regionu tarnowskiego, którzy otrzymali dofinansowanie w ramach realizowanego przez Województwo Małopolskie projektu grantowego pn. „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Edukacyjny II. Realizacja wsparcia szkół i placówek oświatowych”. Okolicznościowe czeki wręczyli Poseł Na Sejm RP Anna Pieczarka, Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Józef Gawron, Członek Zarządu Województwa Marta Malec - Lech oraz Radna Sejmiku Województwa Anna Mikosz.

Z ramienia samorządu powiatowego, w spotkaniu uczestniczyli Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk, Anna Janczak Wicedyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Adrian Janas Wicedyrektor Zespołu Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej.

Powiat Dąbrowski otrzymał dofinansowanie na realizację:
- Grantu Nr 1 w wysokości 73 064,47 zł na zakup narzędzi do nauki zdalnej dla uczniów szkół z terenu powiatu dąbrowskiego, dla których organem prowadzącym jest Powiat Dąbrowski,
- Grantu Nr 3 w wysokości 61 950,00 zł na wielowymiarowe wsparcie edukacyjne i psychologiczne uczniów szkół z terenu powiatu dąbrowskiego, dla których organem prowadzącym jest Powiat Dąbrowski.
Zadania te będą realizowane w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej, Zespole Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie.

Dzisiaj w sali Pospólstwa Muzeum Okręgowego w Tarnowie odbyło się wręczenie promes dla Grantobiorców z regionu tarnowskiego, którzy otrzymali dofinansowanie w ramach realizowanego przez Województwo Małopolskie projektu grantowego pn. „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Edukacyjny II. Realizacja wsparcia szkół i placówek oświatowych”. Okolicznościowe czeki wręczyli Poseł Na Sejm RP Anna Pieczarka, Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Józef Gawron, Członek Zarządu Województwa Marta Malec - Lech oraz Radna Sejmiku Województwa Anna Mikosz. Z ramienia samorządu powiatowego, w spotkaniu uczestniczyli Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk, Anna Janczak Wicedyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Adrian Janas Wicedyrektor Zespołu Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej.Powiat Dąbrowski otrzymał dofinansowanie na realizację:- Grantu Nr 1 w wysokości 73 064,47 zł na zakup narzędzi do nauki zdalnej dla uczniów szkół z terenu powiatu dąbrowskiego, dla których organem prowadzącym jest Powiat Dąbrowski,- Grantu Nr 3 w wysokości 61 950,00 zł na wielowymiarowe wsparcie edukacyjne i psychologiczne uczniów szkół z terenu powiatu dąbrowskiego, dla których organem prowadzącym jest Powiat Dąbrowski.Zadania te będą realizowane w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej, Zespole Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie.