Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiat Dąbrowski otrzymał dotację na trzeci etap przebudowy drogi powiatowej Dąbrowa Tarnowska – Żelichów

Powiat Dąbrowski otrzymał dotację na trzeci etap przebudowy drogi powiatowej Dąbrowa Tarnowska – Żelichów

Powiat Dąbrowski otrzymał dotację na trzeci etap przebudowy drogi powiatowej Dąbrowa Tarnowska – Żelichów

W dniu 20 grudnia 2010 r. Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski otrzymał z rąk Wojewody Małopolskiego Stanisława Kracika decyzję o dofinansowaniu z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych zadania pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 1313K Dąbrowa Tarnowska – Żelichów na odcinku Dąbrowa Tarnowska – Żelichów – etap III "

W ramach tej inwestycji zostanie przebudowany odcinek o długości 4,137 km od Żelichowa do Pilczy Żelichowskiej. Modernizacja polegać będzie na: poszerzeniu jezdni, wykonaniu chodników, remoncie mostu w Pilczy Żelichowskiej, remoncie przepustów oraz wykonaniu oznakowania pionowego i poziomego drogi. Koszt całej inwestycji wyniesie około 4 600 000,00 zł, z czego 2 300 000 zł stanowi dofinansowanie z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych, natomiast pozostałą kwotę Powiat Dąbrowski sfinansuje z własnego budżetu.

Będzie to już trzecia inwestycja Powiatu Dąbrowskiego finansowana z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych. Zadanie to będzie zrealizowane w 2011 r.

Do konkursu ogłoszonego w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych 2008 – 2011 zostało złożonych 30 wniosków przez powiaty z całej Małopolski. Wniosek złożony przez Powiat Dąbrowski uzyskał 155 pkt. i znalazł się w pierwszej dziesiątce rankingu.

W dniu 20 grudnia 2010 r. Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski otrzymał z rąk Wojewody Małopolskiego Stanisława Kracika decyzję o dofinansowaniu z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych zadania pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 1313K Dąbrowa Tarnowska – Żelichów na odcinku Dąbrowa Tarnowska – Żelichów – etap III " W ramach tej inwestycji zostanie przebudowany odcinek o długości 4,137 km od Żelichowa do Pilczy Żelichowskiej. Modernizacja polegać będzie na: poszerzeniu jezdni, wykonaniu chodników, remoncie mostu w Pilczy Żelichowskiej, remoncie przepustów oraz wykonaniu oznakowania pionowego i poziomego drogi. Koszt całej inwestycji wyniesie około 4 600 000,00 zł, z czego 2 300 000 zł stanowi dofinansowanie z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych, natomiast pozostałą kwotę Powiat Dąbrowski sfinansuje z własnego budżetu. Będzie to już trzecia inwestycja Powiatu Dąbrowskiego finansowana z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych. Zadanie to będzie zrealizowane w 2011 r. Do konkursu ogłoszonego w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych 2008 – 2011 zostało złożonych 30 wniosków przez powiaty z całej Małopolski. Wniosek złożony przez Powiat Dąbrowski uzyskał 155 pkt. i znalazł się w pierwszej dziesiątce rankingu.