Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiat Dąbrowski otrzymał kolejną dotację na usuwanie skutków powodzi

Powiat Dąbrowski otrzymał kolejną dotację na usuwanie skutków powodzi

W dniu 22 października br. w Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Jerzy Miller, w obecności Wojewody Małopolskiego Stanisława Kracika, wręczył Wicestaroście Dąbrowskiemu Tadeuszowi Kwiatkowskiemu promesę na remont lub odbudowę obiektów komunalnej infrastruktury technicznej w powiecie dąbrowskim, zniszczonej po powodzi w maju i czerwcu br.

Przekazana kwota dofinansowania dla powiatu dąbrowskiego, w ramach podziału środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych, które wystąpiły w 2010r. - wyniosła 1.500.000 zł.


W dniu 22 października br. w Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Jerzy Miller, w obecności Wojewody Małopolskiego Stanisława Kracika, wręczył Wicestaroście Dąbrowskiemu Tadeuszowi Kwiatkowskiemu promesę na remont lub odbudowę obiektów komunalnej infrastruktury technicznej w powiecie dąbrowskim, zniszczonej po powodzi w maju i czerwcu br. Przekazana kwota dofinansowania dla powiatu dąbrowskiego, w ramach podziału środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych, które wystąpiły w 2010r. - wyniosła 1.500.000 zł.