Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiat Dąbrowski otwarty na fundusze strukturalne

Powiat Dąbrowski otwarty na fundusze strukturalne

Powiat Dąbrowski otwarty na fundusze strukturalne

Powiat Dąbrowski jako jeden z 4 w województwie małopolskim uzyskał certyfikat w konkursie: „Gminy i Powiaty otwarte na fundusze strukturalne". Konkurs został zorganizowany przez Związek Powiatów Polskich.

Celem konkursu jest promowanie tych samorządów, które skutecznie aplikują o środki zewnętrzne, mają dobrze przygotowaną kadrę, infrastrukturę techniczną niezbędną do profesjonalnego pozyskiwania informacji, przygotowywania wniosków, a następnie zarządzania projektami oraz podejmują efektywną współpracę z innymi podmiotami w celu pozyskania i wykorzystania tych środków. Gminy i powiaty, które zwyciężyły, w tym konkursie otrzymają certyfikat Gminy/Powiatu otwartego na fundusze strukturalne, dzięki czemu wykazać się będą mogły w trakcie aplikowania o środki unijne spełnieniem wymogu posiadania odpowiedniego potencjału i doświadczenia w zarządzaniu projektami.

Powiat Dąbrowski jako jeden z 4 w województwie małopolskim uzyskał certyfikat w konkursie: „Gminy i Powiaty otwarte na fundusze strukturalne". Konkurs został zorganizowany przez Związek Powiatów Polskich. Celem konkursu jest promowanie tych samorządów, które skutecznie aplikują o środki zewnętrzne, mają dobrze przygotowaną kadrę, infrastrukturę techniczną niezbędną do profesjonalnego pozyskiwania informacji, przygotowywania wniosków, a następnie zarządzania projektami oraz podejmują efektywną współpracę z innymi podmiotami w celu pozyskania i wykorzystania tych środków. Gminy i powiaty, które zwyciężyły, w tym konkursie otrzymają certyfikat Gminy/Powiatu otwartego na fundusze strukturalne, dzięki czemu wykazać się będą mogły w trakcie aplikowania o środki unijne spełnieniem wymogu posiadania odpowiedniego potencjału i doświadczenia w zarządzaniu projektami.