Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiat na dysku - multimedialna prezentacja

Powiat na dysku - multimedialna prezentacja

Powiat na dysku - multimedialna prezentacja

Multimedialna prezentacja Powiśla Dąbrowskiego jest już gotowa. Region doczekał się nowego wydawnictwa promocyjnego. Na krążku można obejrzeć prezentację powiatu. 
Do krążka został dołączony kilkuminutowy film poświęcony regionowi. – Do tej pory materiały promocyjne ograniczały się głównie do broszur i folderów. Z zamiarem przygotowania czegoś w zdecydowanie bardziej nowoczesnej formie noszono się już od dawna. Teraz udało się na ten cel zdobyć pieniądze. Przeprowadzono sesję zdjęciową w powiecie. Uwieczniono sporo ciekawych miejsc, bowiem prezentacja liczy ok. sto „odsłon”. Prezentacja poświęcona jest ofercie turystycznej, inwestycyjnej i gospodarczej – mówi Janusz Dubajka, szef Wydziału Promocji w dąbrowskim Starostwie Powiatowym. Przy okazji pomyślano nawet o dołączeniu do tych materiałów także części dla miejscowych rolników – na przykład niezbędnika na temat finansowania z unijnych środków obszarów wiejskich oraz oferty Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. – Całość uzupełni film promocyjny trwający około 5 minut. Płyta CD z takim zestawem informacji o Powiślu ma być przede wszystkim wręczana zagranicznym i krajowym delegacjom odwiedzającym powiat. Materiał będzie mógł przejrzeć zresztą każdy chętny. Wystarczy, że ściągnie go sobie ze strony internetowej. Koszt wydawnictwa to 10 tysięcy złotych – wylicza Janusz Dubajka. Po połowie sfinansują go: dąbrowskie starostwo oraz Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego. (MIR) 

 

Źródło: Dziennik Polski

Multimedialna prezentacja Powiśla Dąbrowskiego jest już gotowa. Region doczekał się nowego wydawnictwa promocyjnego. Na krążku można obejrzeć prezentację powiatu.  Do krążka został dołączony kilkuminutowy film poświęcony regionowi. – Do tej pory materiały promocyjne ograniczały się głównie do broszur i folderów. Z zamiarem przygotowania czegoś w zdecydowanie bardziej nowoczesnej formie noszono się już od dawna. Teraz udało się na ten cel zdobyć pieniądze. Przeprowadzono sesję zdjęciową w powiecie. Uwieczniono sporo ciekawych miejsc, bowiem prezentacja liczy ok. sto „odsłon”. Prezentacja poświęcona jest ofercie turystycznej, inwestycyjnej i gospodarczej – mówi Janusz Dubajka, szef Wydziału Promocji w dąbrowskim Starostwie Powiatowym. Przy okazji pomyślano nawet o dołączeniu do tych materiałów także części dla miejscowych rolników – na przykład niezbędnika na temat finansowania z unijnych środków obszarów wiejskich oraz oferty Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. – Całość uzupełni film promocyjny trwający około 5 minut. Płyta CD z takim zestawem informacji o Powiślu ma być przede wszystkim wręczana zagranicznym i krajowym delegacjom odwiedzającym powiat. Materiał będzie mógł przejrzeć zresztą każdy chętny. Wystarczy, że ściągnie go sobie ze strony internetowej. Koszt wydawnictwa to 10 tysięcy złotych – wylicza Janusz Dubajka. Po połowie sfinansują go: dąbrowskie starostwo oraz Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego. (MIR)    Źródło: Dziennik Polski